Ново
KS Алатки 515.5431-R004P Топката Лого, Мулти-Боја

KS Алатки 515.5431-R004P Топката Лого, Мулти-Боја

Достапност: Залиха
DEN 349.44

Производителот гаранција може да не се применува.Премиум tools.Бренд квалитет.Топката имајќи.KS Алатки 515.5431-R004 P Топката Имајќи Иновација е нашата мисија Ова е добро позната мотото на KS Tools.Ние се стремиме да работат во близина на клиентите и да им понуди проблем решенија за професионалци.Ова е единствениот начин на кој ние се донесе алатки на пазарот кои се прифатени од страна на клиентот.Се уште е странски збор за нас.Иднината претставува напредок и понатамошен развој.Од компанијата фондацијата, ние се страстни за производ иновации и сега широк спектар на производи кои ги исполнуваат сите барања.Сите наши напори се направени ни еден од најголемите меѓународни алатка за производителите со клиенти во повеќе од 135 земји во светот.И ние не сме завршува уште.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Се користи да се отстрани масло и маснотии заптивки за автомобили, ЏИП и лесни камиони.Има 2 големини на

Погоден за различни прилики, како што се пумпа имајќи генератор лежишта, механички лежишта, итн.На pullers е

5 тон хидраулична опрема puller одговара за влечење центри прирабници брзини лежишта.Максимален капацитет

ШИРОКО се КОРИСТИ : Идеален за автомобилската flywheel, мотоцикл тркала, велосипед тркала, пумпа имајќи гене

Производителот гаранција може да не се применува.Ги отстранува ветробранското стакло wiper оружје лесно

ШИРОКО се КОРИСТИ : Идеален за автомобилската flywheel, мотоцикл тркала, велосипед тркала, пумпа имајќи гене

Опрема Отстранување Алатка има универзално и реверзибилна вилици да понуди разновидни внатре или надв

Две вилица дизајн, лесно контрола на запчаниците и лагери и извадете ги.Факултативна во 4 видови на голе

Се состои од 3 pullers секој во различни големини.Силен пад фалсификувани шема.Се должи на свиткувањемомент

Производителот гаранција може да не се применува.Фалсификувани јаглероден челик тело.Обложено заврши.

Страна Алатки.Производителот : Преку Шалтер.Земјата на Производителот : Тајван.Пакет Димензии : 8.9" L x 6.2" W

број на вилиците : 2 Вилица.стигнат до : 2.25 во.puller тип : 2 Начин на Вилицата Puller.тежина : 0.62 lb.капацитет : 1 тон

Преку ШАЛТЕР е 1тон капацитет, 2вилицата, опрема и имајќи puller ви овозможува да се отстрани и да ја инстали

Преку ШАЛТЕР е 7392 со запченици и копчиња Puller е совршен за отстранување на времето брзини, фан pulleys, хармо

Внатрешна / Надворешна Метрички Навој Адаптер карактеристики висока јачина метална конструкција.За ко

НАПРАВЕН ДА ИЗДРЖИ : мали опрема puller алатка е изградена од термички обработени легиран челик за да се об

【Цврстата структура】Нашите тривилицата и двевилицата pullers се фалсификувани од највисок квалитет хром

Се состои од 5 pullers секој во различни големини со стандардни или брзо ослободување влечење на нозете.Ска

НОВИ 4 (100mm) ОПРЕМА PULLER W / ТРИ ВИЛИЦАТА НОЗЕ ТЕШКИ F13 Овој Објект Е".Сосема Нов!КАРАКТЕРИСТИКИ : Пад Фалсиф

Scroll