Ново
3M 1080 M206 Мат Борови Металик Зелена 1ft x 1ft (1 Sq/ft) Автомобил Заврши Винил Филм

3M 1080 M206 Мат Борови Металик Зелена 1ft x 1ft (1 Sq/ft) Автомобил Заврши Винил Филм

Достапност: Залиха
DEN 383.76

Кога се применува правилно да соодветната тврда подлога на филмот е многу издржливи и отпорни на гребење.Кога се загрева и се протегала тоа може да се примени за екстремни криви површини со малку трпение и работа.Филмот е обложена со УВ заштитен слој кој трае до 7 години на отворено.Откако се применува и сплотени да ви површина можете да ги чисти и полира со било кој тип на чистење на агенс кој се користи за насликани површини.Брза Воздух лепило треба да се применува сува и можат да бидат повторно крена, repositioned и се протегала пред да замине во текот со squeegee.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Спецификации : .Боја : Црна / Сребрена / Сива / Red / Deep Blue / Светло Сина / Gold / Chimpaign злато / Пост Сино / Зелено /

Оваа премија автомобилската винил од EZAUTOWRAP Vinyls е специјално конструиран за DIY'ers.Оваа трајни филмот е ид�

Спецификации : .Боја : Црна / Сребрена / Сива / Red / Беж / Браун.Материјал : Кожа Жито Карбонски Влакна.Големи�

❤ Што е направена од еколошки материјали, водоотпорен, сончање, мазна површина, силно stretchability, издржлив�

Висок квалитет на винил налепница.Испечатени од страна proffesional печатач.Сликата е ламинат за заштита...

Оваа винил е дизајниран за возило надворешноста заврши употреба.Оваа винил нема да се држи добро за пол�

Само лепило ,воздушен џеб ослободување поддршка дизајн, така да нема меурчиња.Многу лесно да се користи

Висок квалитет на винил налепница.Испечатени од страна proffesional печатач.Сликата е ламинат за заштита.Нал�

Уникатен Финиш : Holographic е ново возилозаврши стил, и VVi Vi D+ Holographic Ткаат е уникатна меѓу 'Holo' филмови; висок с

Направени со автомобилски резервни винил.Ја заштитува вашата боја од гребнатини и носат.Лесно може да с

VVIVID Маскирна vinyls позајми автентична воена Маскирна изглед на било која површина, додека додавање на сло

ТИП Лепило Винил Филм Мат Серија.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од обичните стап и кора налепници, нашите

[Лесен утовар и истовар]Чистење на површината инсталација позиција, а потоа откине силна лента заштитна

ТИП Лепило Винил Филм Хром Серија.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од обичните стап и кора налепници, нашит

Име на производ : Брусен Винил Заврши Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободу�

Направени со автомобилски резервни винил.Ја заштитува вашата боја од гребнатини и носат.Лесно може да с

Ново од VVi Vi D+ премија линија.Реален поглед, допир и се чувствуваат!.Само лепило со балонслободен мембран

Оваа премија автомобилската винил од VVi Vi D Vinyls е специјално конструиран за DIY'ers.Оваа трајни филмот е иде�

Овие филмови не бара никакви печатење, но можат да се преземат надвор од кутијата и да се примени веднаш.

Пренослив и нема да наштети на вашиот боја.Може да се обликува и моделирани во текот криви.Екстремно вис

Scroll