Ново
Производи за домаќинството 2 ПАРЧИЊА Куки Складирање Рек Првенство Крпа Виси Носителот Бања Кујната Кабинет Организатор(Црна). (Боја : Црна)

Производи за домаќинството 2 ПАРЧИЊА Куки Складирање Рек Првенство Крпа Виси Носителот Бања Кујната Кабинет

Достапност: Залиха
DEN 338.40

2 ПАРЧИЊА Куки Складирање Рек Првенство Крпа Виси Носителот Бања Кујната Кабинет Организатор(Црна).Тип : Чување На Носителите & Racks Installation Тип : Кука Type Material : Metal Applicable Простор : Kitchen Use : Sundries Metal Тип : Iron Style : Бања Shelves Storage Рек : Железо Кујна Organizer Features : 1. Тип : Чување на носителите & racks2. Функција : Еко-friendly3. Материјал : Iron4. Боја : Црна/бела(Како што Сликите Покажуваат)5. Димензија : 25*4*2.5 см, тежина : 136g6. Пакет содржина : 2*Чување rack (други додатоци не се вклучени)7. Белешки : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

МЕРЕЊА 59" Широк 18" Долго 68" Висока.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.НАПРАВЕНИ ОД Мека полиес

【Совршен Складирање Артефакт】 : организаторот мерки 13"L x 12.2"W x 42.5"Х преклопната големина е 13"L x 12.2"W x 13.78"Х

ѕидот одликувања за бања Оваа убава чантата може да биде обесен во anyplace, како на пример спалната соба, ст

Направена од цврсто дрво 12in.Полица длабочина.Употреба во спалната соба плакарот, провизии, лен, перење и

Лесно можете да добиете складирање носителот кои има дрвени бар и памук јаже, која има добар товарот и г�

Преку одржување на вашиот копчиња, моливи, шминка четки, козметика и други мали предмети во оваа врата в�

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

: Изработени од памук, лен ткаенини, па тоа е беспомошна и одржува својата форма и додека виси на ѕидот.Ла

Структурата е разумен, и посебна мрежа дизајн го прави чување и пристап полесно.Ова е одличен дома чувањ

1, Големина : 26"(L) x 14.5(W)" / 66cm x 37cm.Висок Квалитет на Материјалите£ºMade на природата Оксфорд ткаенина.Соврше�

Со мулти џебови и виткање дизајн, оваа врата виси организаторот може да понуди повеќе простор за употре�

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Дрвени Облаци Рамен Дното Кука Деца Соба На Децата Облека Продавница Декорација РекНосител(Бела ).Матер

1 Голема потрага копче и поводник држачот 2 Повеќето функционален додаток дека секој дом треба...

Памук и лен.Материјал : џеб складирање организатор е направен од памук и лен природен материјал,кој е мн�

1.ЗДРАВ Овие Организатори се изработени од Памук и лен ткаенини, па тоа е беспомошна и да има тоа е облик

Scroll