Ново
Производи За Домаќинството Дрвени Облаци Рамен Дното Кука Деца Соба На Децата Облека Продавница Декорација Рек-Носител(Бела). (Боја : Бела)

Производи За Домаќинството Дрвени Облаци Рамен Дното Кука Деца Соба На Децата Облека Продавница Декорација

Достапност: Залиха
DEN 484.80

Дрвени Облаци Рамен Дното Кука Деца Соба На Децата Облека Продавница Декорација Рек-Носител(Бела ).Материјал : Борови 1. Процес на производство : Engraving2. Површината технологија : Inkjet3. Применливи сцена : Home4. Усвојување на зелена вода-базирани боја, не-токсични и odorless5. Аглите се изедначи и не scratching6. Носат-отпорни, отпорни на корозија, не е лесно да се crack7. Спецификации : 9.2 x 5.3 x 1 cm8. Тежина : 90g.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тоа е направен од висококвалитет памук и лен крпа, која е еколошки пријателски, здрав и загадувањето сло

Памук и лен.Материјал : џеб складирање организатор е направен од памук и лен природен материјал,кој е мн�

Полиестер.Материјал : Памук и лен со дрвен стап и коноп јаже.Околу 163 g.Димензии : 47.5*34.5 cm 7 прегради дизајн

Со мулти џебови и виткање дизајн, оваа врата виси организаторот може да понуди повеќе простор за употре�

Преку одржување на вашиот копчиња, моливи, шминка четки, козметика и други мали предмети во оваа врата в�

Примена : Зад ѕидот вратата за мали предмети за складирање.Со голем капацитет џеб, голем капацитет, може

Сосема Нов И Висок Квалитет.Солидна густина одбор структура обезбедува траен издржливост.Врвот на каби

Направена од цврсто дрво 12in.Полица длабочина.Употреба во спалната соба плакарот, провизии, лен, перење и

Материјал : Полиестер+PE Големина на : Околу 31.5 инчен 16.5 инчен / 80см 42cm Има 16 мрежи, ја обеси во гардероба

1.Дрвени монистра и одборот дизајн виси складирање полица 2.Едноставни и убави, да обезбеди стилски деко�

: Изработени од памук, лен ткаенини, па тоа е беспомошна и одржува својата форма и додека виси на ѕидот.Ла

*Цртан филм слатки работи, големи џебови, може да се сместат ткива, убава и практична Тридимензионални г�

❤ Нашите складирање торба има исклучителна вез за тоа, што е многу симпатична и изгледа многу модерен в�

Совршен за собирање на различни работи телефони,клучеви,градник долна облека sock и Лесно да се преземе и�

Таписерии Изработка : Ова Hangings Растенијата Полица е рачно изработени од страна на нашите талентирани за

Од капи и белезници во влезот сали за облека и ќебиња во градинка, ова 6полица плакарот организатор ви по

Издржлива Пластика Перење Складирање Пати Уникатна Облека Полици Наредени Одбор Организатор Алатки, С�

Тоа?s погодна за вашиот стан, dorm соба, трпезарија, дневна соба, спална соба, градини, патио, тераса.Тоа?s по�

2 ПАРЧИЊА Кујна Мирудии Мултифункција за Ротирање Полица Тип, Големина : Мали 1 Производ материјал : PP2 360 �

【Совршен Складирање Артефакт】 : организаторот мерки 13"L x 12.2"W x 42.5"Х преклопната големина е 13"L x 12.2"W x 13.78"Х

Премиум & Здрав Материјал : памук, лен виси торба усвојува високо квалитетни памук и лен материјали за ма

ВЕДНАШ да ДОДАДЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНА ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : да го Зголеми просторот во вашиот плакар со наш�

Scroll