Ново
Qteeyou 2Pack Ноќни Ѕид Виси Складирање Торба

Qteeyou 2Pack Ноќни Ѕид Виси Складирање Торба

Достапност: Залиха
DEN 1353.60

【Големина】 големината на памук, лен складирање торба е 22 x 9.5 x 38 cm(8.66 x 3.74 x 14.96").Три-димензионални виси торба има голем џеб дизајн и лесно да се преземе.Може да биде укината кога не го користите. 【Материјал】 што виси складирање торба е направен од премиум памук, лен материјал и метална рамка,Памучна Ткаенина Обвивка,Тоа е Безбедно, Отпорни, долготрајни.Едноставен и модата,нека вашиот дом полн со природни убавини.Можете слободно да го конвертирате во ѕид-монтирани или десктоп користење. 【Надгради Дизајн】 : мрежа џебови се додаваат на двете страни на Домаќинството складирање кеси, што е полесно за вас да се продавница за очила, пенкала и копчињата. 【Метална Рамка за Поддршка】четири страни на чување торба не се поддржани со метална рамка,им овозможува на памук и лен складирање торба за да ги сноси потешки тежината, да се користат повеќе цврсто, и не е лесно да се деформира. 【Повеќенаменски】 Овој повеќенаменски ѕид организаторот може да биде обесен во спалната соба, купатило, кујна, канцеларија,Тоа може да се сместат сите книги, списанија, документи, весници, играчки, козметика, зеленчук, овошје, закуски, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Оваа над вратата организатор е направен на подебел материјал па тоа е беспомошна и да има тоа е облик и д

МЕРЕЊА 59" Широк 18" Долго 68" Висока.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.НАПРАВЕНИ ОД Мека полиес

Таписерии Изработка : Ова Hangings Растенијата Полица е рачно изработени од страна на нашите талентирани за

Издржлив Материјал : двострано виси на ѕидотмонтирани складирање торба,Дише оксфорд ткаенина со Двојно

Лен Ткаенини 【Количка за Дизајн】Дрвени Закачалка и Twine може да флексибилни демонтажа.Кога ние не корис

ВЕДНАШ да ДОДАДЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНА ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : да го Зголеми просторот во вашиот плакар со наш�

Тоа?s погодна за вашиот стан, dorm соба, трпезарија, дневна соба, спална соба, градини, патио, тераса.Тоа?s по�

❤ Тие ќе ви помогнат да ја сортира и организира мали предмети, се создаде чиста и уредна соба, и да додад�

Структурата е разумен, и посебна мрежа дизајн го прави чување и пристап полесно.Ова е одличен дома чувањ

❤ Нашите складирање торба има исклучителна вез за тоа, што е многу симпатична и изгледа многу модерен в�

Лесно можете да добиете складирање носителот кои има дрвени бар и памук јаже, која има добар товарот и г�

1, Големина : 26"(L) x 14.5(W)" / 66cm x 37cm.Висок Квалитет на Материјалите£ºMade на природата Оксфорд ткаенина.Соврше�

2 ПАРЧИЊА Кујна Мирудии Мултифункција за Ротирање Полица Тип, Големина : Мали 1 Производ материјал : PP2...

Издржлива Пластика Перење Складирање Пати Уникатна Облека Полици Наредени Одбор Организатор Алатки, С�

Премиум & Здрав Материјал : памук, лен виси торба усвојува високо квалитетни памук и лен материјали за ма

Scroll