Ново
Стариот Свет Божиќ Украси: Готвач е Колекција Разнесени Стакло Украси за Елка, Миксер

Стариот Свет Божиќ Украси: Готвач е Колекција Разнесени Стакло Украси за Елка, Миксер

Достапност: Залиха
DEN 613.68

УКРАСИ ЗА ЕЛКА : Страна направена во вековната традиција со техники кои orginated во 1800-тите.БОЖИЌ УКРАСИ : Стопена стакло е устата разнесени во фино врежан калапи.УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ : Украси се сите рака-насликани и glittered во серија на трудо-интензивните чекори за да се постигне убави креации.МИКСЕР УКРАС : Традиционално дизајниран, рачно направена украси.ГОЛЕМИНА : Украс Димензии во Инчи : 3. 25 x 2. 5 x 1. 5. На миксер беше воведен во 1856 од Ралф Колиер.Во 1908 електричниот миксер беше роден.Пред миксер, печење беше многу повеќе тежок и одзема време, забавување на производството.Сега пекарски може да произведе фунти на тесто како брзо како што може да се консумира!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

УКРАСИ ЗА ЕЛКА : Страна направена во вековната традиција со техники кои се појавиле во 1800тите.БОЖИЌ УКРА

Тежина : 100g.Процес : electroplating.Применливи фестивал : Божиќ.Боја : црна.Обоени Топки, Сјајна Пластика Electroplating

✔️【ВРЕДНИ ПАКЕТ】ќе добиете 36pcs шампањ златни украси во 3 стилови срце облик со сјајна, мат и сјај површ

Карактеристики расположение читање можам да направам сите нешта преку Христос, кој ги зајакнува мене.Ф�

Пакет количина : пакетот доаѓа со 24 парчиња на есен тиква во облик на украси достапен во 6 различни стило�

Пластика.Направени од Shatterproof Пластика.Beaded Заврши 4 украси по торба.Се препорачува за Внатрешна Употреба

Украсите вашиот дрво со гламур и искра; Убави украси ќе изгледаат одлично сместена меѓу борови иглички �

1 еднострани дизајн, 3 инчи бел МЕДИЈАПАН Пластични декоративни Божиќ украс.Лента за бесење вклучени.Гол

Големина : обоено стакло на прозорец за hangings е 4.3" x 4.3", и со 19 инчи долго метални синџир.Рачно изработени :

Материјал : Бакар.Боја : 33*16*14.5 cm.Таписерии изработка, живописен изглед, заштита на животната средина и тр

Ова е совршен натпревар.Тоа може да се смета за најубавиот знак на добредојде.Направени од висококвалит

Shatterproof Украси.Подготвен да се откажам надвор од кутијата.Големина на 8cm (3.14").Затворен Отворено украси.Ов

Совршена Елка Украси Ова Е 2.4 ¢ €Shatterproof елката Топката.Со Популарната Боја Црвена, Жолта, Сина, Зелена, В

Персоналните за името : Баба.Приближна Големина : Висина 2 инчи / Најширока точка : 1.25 инчи.Украс Материја�

Сет од 2; го Прослават животот на повеќето значајни моменти со оваа колекција на украси, додека по повод �

УКРАСИ ЗА ЕЛКА : Страна направена во вековната традиција со техники кои се појавиле во 1800тите.БОЖИЌ УКРА

Само во главниот производ е продадена, нема други производи се продаваат.Погоден за дом, канцеларија уч�

Персоналните NTT цртан филм caricature подарок, персоналните по цел Испраќаат брзо!.Двојно еднострано, да се з

[Компатибилни модели] : Овој телефон случај е само компатибилни со Redmi бенд про [Безбедност и заштита на ж

Пакет содржина : ќе добиете 36 парчиња од Кинески јазол виси украси со различни стилови, доволни количини

УКРАСИ ЗА ЕЛКА : Страна направена во вековната традиција со техники кои се појавиле во 1800тите.БОЖИЌ УКРА

Белата боја украс е украсен со светли кардинал црвени бои.Направен од стакло дека е жив, но елегантен; Се

Scroll