Ново
Логото Брендови Официјално Лиценцирани МАК Унисекс Плажа Стол, Една Големина, Тим Боја

Логото Брендови Официјално Лиценцирани МАК Унисекс Плажа Стол, Една Големина, Тим Боја

Достапност: Залиха
DEN 1799.76

Рамо за врвка за носење. 2 Cupholders.Голем Тим Логото.Логото Брендови започна во 2000 година, со превозот задната врата столици од гаражата надвор од Мемфис, Тенеси.За помалку од една година, компанијата се пресели во нивниот прв склад.Денес, ние сме еден познат производител на официјално лиценцирани производи за повеќе од 450 тимови и организации, вклучувајќи колегиум, МАК, MLB, NHL, NBA, МЛС, и НАСКАР. #DONTHOLDBACK.На Логото Брендови, Inc., ние сме убедени дека имаме можност да придонесе за подобри работни услови за сите луѓе кои прават квалитетни производи.Ние се нашата корпоративна одговорности сериозно и се посветени на унапредување на нашите политики и системи во однос на сите аспекти на корпоративна одговорност, кои се важни за нашиот бизнис.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Метални, Пластични.Сет од 4 лесни пластика виткање столици обезбеди комерцијални одделение, на барање н

Огради за лесно складирање и вклучува торбичката за кога сте во движење.Има лик шарени графика во текот

"со дише мрежа панел за одлична вентилација и воздухот занает одделение алуминиум рамка и издржливи рам

Виткање столче, е лесно да транспорт и чување, многу погодна за излети, риболов, кампување, планинарење и

Нашите производи се свитка назад 180 степени и потпирачи за глава има три висина корекција.На ергономски

Увезени.Да се повлече до седиштето и откријте удобноста на pregame стол.Карактеристики прилагодливи потпи

[Ергономски Дизајн] На ергономски дизајн на кампување стол, somatosensory декомпресија, сите круг прстен во фо

Оваа виткање стол заградата е направен од лесен дрво жито алуминиум и има добри товарот капацитет.Напра

★Масажа дизајн : Оваа градина стол има масажа дизајн на потпирач.Лежи на слободно време стол е многу пог

Компатибилен Модел : 2 во 1 тешки хибрид мека TPU тешко defender браник shockproof телефон случаи покрие компатибил

Полиестер.Увезени.Пакет количина : 1 Пакет должина : 84.074 cm.Пакет ширина : 12.953 cm.Пакет висина : 12.446 cm.Ткаенин

Спокојство преносни виткање стол совршен за на плажа, излети, концерти на отворено или кампување, со Oniva,

100% 600d Полиестер.Увезени.Не Дисторзии удобност на седиштето 1 Mesh Купот На Носителот.Вклучува тим логото ф

600 D висока густина оксфорд ткаенина, еколошки, дише, и да издржи тежината и притисокот.Производот е диза

50% Полиестер; 20% Алуминиум; 15% Полиуретан; 15% Neoprene.Увезени.СОВРШЕН ОТВОРЕНО СТОЛ Нашиот оригинален дизајн

Спокојство преносни виткање стол совршен за на плажа, излети, концерти на отворено или кампување, со Oniva,

★Масажа дизајн : Оваа градина стол има масажа дизајн на потпирач.Лежи на слободно време стол е многу пог

Материјал : столот е направен од лесни материјали и виткање дизајн го прави многу лесно да се постави и д

Ultralight алуминиум шоккабелот пол рамка прави транспорт лесно и е навистина погодна за употреба во текот н

Увезени.Алуминиумска рамка.NHL лесни, преносливи виткање стол со цврстата алуминиумска рамка со Пикник В

Легиран Челик рамка.Овој стол е наменета за "јуниор фанови.".Како нашите делукс столици тоа е 600 denier матер

Идеален за backpackers, tailgates, љубители на планинарењето, концерт љубовници, campers, авантуристи и секој кој не м

"со дише мрежа панел за одлична вентилација и воздухот занает одделение алуминиум рамка и издржливи рам

Лесен и практичен виткање столче, погоден за mountaineering, риболов, СКАРА, паркинг (надворешен диви, пешачење

Увезени.Алуминиумска рамка.NHL лесни, преносливи виткање стол со цврстата алуминиумска рамка со Пикник В

Scroll