Ново
logobrands NCAA Момчиња,Девојки,Години Дете Чаир

logobrands NCAA Момчиња,Девојки,Години Дете Чаир

Достапност: Залиха
DEN 763.92

Легиран Челик рамка.Овој стол е наменета за "јуниор фанови.".Како нашите делукс столици тоа е 600 denier материјал во тимот боја со логото е на предната и задната страна на општина чаир, заедно со торба.Сите Деца столици ќе имаат црни рамки.Отворете стол димензии се 12" x 22" x 20.5".За седење е 12" широк.Овој стол е наменета за "Јуниор Фанови".Како нашите Делукс столици тоа е 600 denier материјал во тимот боја со логото е на предната и задната страна на општина чаир, заедно со торба.Сите Деца столици ќе имаат црни рамки.Кога се отвори, големината на стол е 13" x 12" x 21".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјалите на сите делови од нашите производи се направени од високо квалитетни материјали, еколошки

[Ергономски Дизајн] На ергономски дизајн на кампување стол, somatosensory декомпресија, сите круг прстен во фо�

50% Полиестер; 20% Алуминиум; 15% Полиуретан; 15% Neoprene.Увезени.СОВРШЕН ОТВОРЕНО СТОЛ Нашиот оригинален дизајн

★Масажа дизајн : Оваа градина стол има масажа дизајн на потпирач.Лежи на слободно време стол е многу пог

Метални, Пластични.Сет од 4 лесни пластика виткање столици обезбеди комерцијални одделение, на барање н�

Материјал : столот е направен од лесни материјали и виткање дизајн го прави многу лесно да се постави и д

★Масажа дизајн : Оваа градина стол има масажа дизајн на потпирач.Лежи на слободно време стол е многу пог

Карактеристики екран печати тим лого на предната и задната со везени колман лого.Карактеристики изград

Компатибилен Модел : 2 во 1 тешки хибрид мека TPU тешко defender браник shockproof телефон случаи покрие компатибил�

600 D висока густина оксфорд ткаенина, еколошки, дише, и да издржи тежината и притисокот.Производот е диза�

Виткање крстот на дното на оваа виткање стол е солиден и издржливи.Криви backrest дизајн се вклопува телото

Увезени.Алуминиумска рамка.NHL лесни, преносливи виткање стол со цврстата алуминиумска рамка со Пикник В

Увезени.Да се повлече до седиштето и откријте удобноста на pregame стол.Карактеристики прилагодливи потпи�

Увезени.Алуминиумска рамка.NHL лесни, преносливи виткање стол со цврстата алуминиумска рамка со Пикник В

100% Полиестер.Увезени.Една чаша носителот и торбичката вклучени.Места до 250 килограми.Карактеристики го�

Спокојство преносни виткање стол совршен за на плажа, излети, концерти на отворено или кампување, со Oniva,

ULTRALIGHT и ЛЕСНО се НОСАТ : Димензии (L*W*H) 60 X60 X89 Cm, Тежат Само 4.3 Кг, Дополнителни Носи Торба, Која Е Лесно Да с�

★Масажа дизајн : Оваа градина стол има масажа дизајн на потпирач.Лежи на слободно време стол е многу пог

"со дише мрежа панел за одлична вентилација и воздухот занает одделение алуминиум рамка и издржливи рам

Идеален за backpackers, tailgates, љубители на планинарењето, концерт љубовници, campers, авантуристи и секој кој не м�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

100% Полиестер.Увезени.Екранprint тим лого на предната и задната страна.Една чаша носителот.Прилагодливи ра

Оваа виткање стол заградата е направен од лесен дрво жито алуминиум и има добри товарот капацитет.Напра

Scroll