Ново
ПИКНИК ВРЕМЕ NHL Спортски Чаир

ПИКНИК ВРЕМЕ NHL Спортски Чаир

Достапност: Залиха
DEN 4558.80

Увезени.Алуминиумска рамка.NHL лесни, преносливи виткање стол со цврстата алуминиумска рамка со Пикник Времето; Одлично за гледачот спорт, tailgating, кампување, или дворот BBQs.Додатоци панел вклучува голем број на џебови за да се одржи мобилни телефони, очила за сонце, списанија, или scorekeeper е подлога; Назад останатите карактеристики тим логото.Вклучува изолирани пијалаци во шишиња торбичка, zippered безбедност џеб, и удобен од страна на маса која збира надвор.Екстра-широк седиште е 19-1/2 инчи и се направени од издржлив 600 D полиестер со поместена потпирачи за раце; 300 фунти губење на капацитетот.Прилагодливи рамо, рака плус две рачки за транспорт; Поддржана од страна на Пикник Време Семејство на Брендови ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ цел Живот Гаранција.На NHL Спортски Стол со Пикник Време е веројатно една од најпопуларните преносни отворено столици на пазарот.Тоа карактеристики на лесни, преносливи виткање дизајн со цврстата алуминиумска рамка што има прилагодливи рамо, рака за лесен транспорт до вашата дестинација.Ако не сакате да го користите на рамо, рака, стол, исто така, има две здрав webbing се справува со кои доаѓаат во видите кога стол е укината.Екстра-широк седиште е 19-1/2 инчи, и се направени од издржлив 600 D полиестер со баласт за дополнителна удобност, и на потпирачи за раце се исто така поместена за оптимално смирување и опуштање.На backrest на стол карактеристики на вашиот омилен тим логото па може да се покаже вашиот тимски дух и вашата љубов за хокеј.На страната на стол е додатоци панел кој вклучува голем број на џебови за да се држат такви предмети како мобилни телефони, очила за сонце, списанија, или scorekeeper е подлога.Овој стол, исто така, вклучува една изолирана пијалаци во шишиња торбичка и zippered безбедност џеб да задржи скапоцености од сајтот.Удобен од страна на маса огради надвор и ќе се одржи за десет килограми тежина, што го прави совршен за задржување на храна или пијалоци.На задниот панел на стол ќе најдете вграден во ткаенина јамка се наменети за да се обезбеди пол на чадор.Се погледне за Пикник Време е sunshade отворено чадори (се продава одделно) за да се создаде соодветен сет.На NHL Спортски Стол го прави совршен подарок за хокеј ентузијасти, и оние кои уживаат гледачот спорт, RV-инг, кампување, или денови на плажа.Максимална тежина капацитет од 300 фунти.Поддржани од страна на Пикник Време Семејство на Брендови ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ цел Живот Гаранција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ULTRALIGHT и ЛЕСНО се НОСАТ : Димензии (L*W*H) 60 X60 X89 Cm, Тежат Само 4.3 Кг, Дополнителни Носи Торба, Која Е Лесно Да с

Компатибилен Модел : 2 во 1 тешки хибрид мека TPU тешко defender браник shockproof телефон случаи покрие компатибил

600 D висока густина оксфорд ткаенина, еколошки, дише, и да издржи тежината и притисокот.Производот е диза

100% Полиестер.Увезени.Една чаша носителот и торбичката вклучени.Места до 250 килограми.Карактеристики го

★Масажа дизајн : Оваа градина стол има масажа дизајн на потпирач.Лежи на слободно време стол е многу пог

Нашите производи се свитка назад 180 степени и потпирачи за глава има три висина корекција.На ергономски

Спокојство преносни виткање стол совршен за на плажа, излети, концерти на отворено или кампување, со Oniva,

Ultralight алуминиум шоккабелот пол рамка прави транспорт лесно и е навистина погодна за употреба во текот н

Огради за лесно складирање и вклучува торбичката за кога сте во движење.Има лик шарени графика во текот

Спокојство преносни виткање стол совршен за на плажа, излети, концерти на отворено или кампување, со Oniva,

100% 600d Полиестер.Увезени.Не Дисторзии удобност на седиштето 1 Mesh Купот На Носителот.Вклучува тим логото ф

Карактеристики екран печати тим лого на предната и задната со везени колман лого.Карактеристики изград

50% Полиестер; 20% Алуминиум; 15% Полиуретан; 15% Neoprene.Увезени.СОВРШЕН ОТВОРЕНО СТОЛ Нашиот оригинален дизајн

Виткање столче, е лесно да транспорт и чување, многу погодна за излети, риболов, кампување, планинарење и

Виткање крстот на дното на оваа виткање стол е солиден и издржливи.Криви backrest дизајн се вклопува телото

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Материјалите на сите делови од нашите производи се направени од високо квалитетни материјали, еколошки

★Масажа дизајн : Оваа градина стол има масажа дизајн на потпирач.Лежи на слободно време стол е многу пог

Лесен и практичен виткање столче, погоден за mountaineering, риболов, СКАРА, паркинг (надворешен диви, пешачење

"со дише мрежа панел за одлична вентилација и воздухот занает одделение алуминиум рамка и издржливи рам

★Масажа дизајн : Оваа градина стол има масажа дизајн на потпирач.Лежи на слободно време стол е многу пог

【Висока Издржливост】 : Седиште направени од 600 D Шифрирана Оксфорд ткаенина со висока јачина алуминиум

Scroll