Ново
ПИКНИК ВРЕМЕ NHL Спортски Чаир

ПИКНИК ВРЕМЕ NHL Спортски Чаир

Достапност: Залиха
DEN 4558.80

Увезени.Алуминиумска рамка.NHL лесни, преносливи виткање стол со цврстата алуминиумска рамка со Пикник Времето; Одлично за гледачот спорт, tailgating, кампување, или дворот BBQs.Додатоци панел вклучува голем број на џебови за да се одржи мобилни телефони, очила за сонце, списанија, или scorekeeper е подлога; Назад останатите карактеристики тим логото.Вклучува изолирани пијалаци во шишиња торбичка, zippered безбедност џеб, и удобен од страна на маса која збира надвор.Екстра-широк седиште е 19-1/2 инчи и се направени од издржлив 600 D полиестер со поместена потпирачи за раце; 300 фунти губење на капацитетот.Прилагодливи рамо, рака плус две рачки за транспорт; Поддржана од страна на Пикник Време Семејство на Брендови ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ цел Живот Гаранција.На NHL Спортски Стол со Пикник Време е веројатно една од најпопуларните преносни отворено столици на пазарот.Тоа карактеристики на лесни, преносливи виткање дизајн со цврстата алуминиумска рамка што има прилагодливи рамо, рака за лесен транспорт до вашата дестинација.Ако не сакате да го користите на рамо, рака, стол, исто така, има две здрав webbing се справува со кои доаѓаат во видите кога стол е укината.Екстра-широк седиште е 19-1/2 инчи, и се направени од издржлив 600 D полиестер со баласт за дополнителна удобност, и на потпирачи за раце се исто така поместена за оптимално смирување и опуштање.На backrest на стол карактеристики на вашиот омилен тим логото па може да се покаже вашиот тимски дух и вашата љубов за хокеј.На страната на стол е додатоци панел кој вклучува голем број на џебови за да се држат такви предмети како мобилни телефони, очила за сонце, списанија, или scorekeeper е подлога.Овој стол, исто така, вклучува една изолирана пијалаци во шишиња торбичка и zippered безбедност џеб да задржи скапоцености од сајтот.Удобен од страна на маса огради надвор и ќе се одржи за десет килограми тежина, што го прави совршен за задржување на храна или пијалоци.На задниот панел на стол ќе најдете вграден во ткаенина јамка се наменети за да се обезбеди пол на чадор.Се погледне за Пикник Време е sunshade отворено чадори (се продава одделно) за да се создаде соодветен сет.На NHL Спортски Стол го прави совршен подарок за хокеј ентузијасти, и оние кои уживаат гледачот спорт, RV-инг, кампување, или денови на плажа.Максимална тежина капацитет од 300 фунти.Поддржани од страна на Пикник Време Семејство на Брендови ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ цел Живот Гаранција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Оваа виткање стол заградата е направен од лесен дрво жито алуминиум и има добри товарот капацитет.Напра

Лесен и практичен виткање столче, погоден за mountaineering, риболов, СКАРА, паркинг (надворешен диви, пешачење

Идеален за backpackers, tailgates, љубители на планинарењето, концерт љубовници, campers, авантуристи и секој кој не м�

Нашите производи се свитка назад 180 степени и потпирачи за глава има три висина корекција.На ергономски

Материјалите на сите делови од нашите производи се направени од високо квалитетни материјали, еколошки

【Висока Издржливост】 : Седиште направени од 600 D Шифрирана Оксфорд ткаенина со висока јачина алуминиум

Спокојство преносни виткање стол совршен за на плажа, излети, концерти на отворено или кампување, со Oniva,

600 D висока густина оксфорд ткаенина, еколошки, дише, и да издржи тежината и притисокот.Производот е диза�

★Масажа дизајн : Оваа градина стол има масажа дизајн на потпирач.Лежи на слободно време стол е многу пог

Спокојство преносни виткање стол совршен за на плажа, излети, концерти на отворено или кампување, со Oniva,

На потпирач област е опремен со вода првенство нето џеб за практично искуство.На задебелена метал загра

"со дише мрежа панел за одлична вентилација и воздухот занает одделение алуминиум рамка и издржливи рам

Метални, Пластични.Сет од 4 лесни пластика виткање столици обезбеди комерцијални одделение, на барање н�

Огради за лесно складирање и вклучува торбичката за кога сте во движење.Има лик шарени графика во текот

ULTRALIGHT и ЛЕСНО се НОСАТ : Димензии (L*W*H) 60 X60 X89 Cm, Тежат Само 4.3 Кг, Дополнителни Носи Торба, Која Е Лесно Да с�

Материјал : столот е направен од лесни материјали и виткање дизајн го прави многу лесно да се постави и д

Компатибилен Модел : 2 во 1 тешки хибрид мека TPU тешко defender браник shockproof телефон случаи покрие компатибил�

100% Полиестер.Увезени.Екранprint тим лого на предната и задната страна.Една чаша носителот.Прилагодливи ра

50% Полиестер; 20% Алуминиум; 15% Полиуретан; 15% Neoprene.Увезени.СОВРШЕН ОТВОРЕНО СТОЛ Нашиот оригинален дизајн

Ultralight алуминиум шоккабелот пол рамка прави транспорт лесно и е навистина погодна за употреба во текот н

★Масажа дизајн : Оваа градина стол има масажа дизајн на потпирач.Лежи на слободно време стол е многу пог

Карактеристики екран печати тим лого на предната и задната со везени колман лого.Карактеристики изград

"со дише мрежа панел за одлична вентилација и воздухот занает одделение алуминиум рамка и издржливи рам

[Ергономски Дизајн] На ергономски дизајн на кампување стол, somatosensory декомпресија, сите круг прстен во фо�

100% Полиестер.Увезени.Една чаша носителот и торбичката вклучени.Места до 250 килограми.Карактеристики го�

100% 600d Полиестер.Увезени.Не Дисторзии удобност на седиштето 1 Mesh Купот На Носителот.Вклучува тим логото ф

Увезени.Да се повлече до седиштето и откријте удобноста на pregame стол.Карактеристики прилагодливи потпи�

Спокојство преносни виткање стол совршен за на плажа, излети, концерти на отворено или кампување, со Oniva,

Scroll