Ново
LAFEGEN Бебе Момче Девојка Одење Чевли Не се Лизга Мека Единствена Бебе Дете Пантофли Новороденче Moccasins Првиот Вокер Куќа Креветчето Патики Чевли

LAFEGEN Бебе Момче Девојка Одење Чевли Не се Лизга Мека Единствена Бебе Дете Пантофли Новороденче Moccasins

Достапност: Залиха
DEN 263.76

Гумен ѓон. 【БЕЗБЕДНО и НЕ се ЛИЗГА】Овие бебе чевли се ОДЛИЧНИ за нов пешаци!Тие се супер меки на внатрешноста со никаков груб шевовите да ја иритираат кожата.Супер слатки, трајни и контрола на дното е совршен. 【УДОБНОСТ и ЛЕСНО се НОСАТ】Флексибилни единствена и удобен што го прави доста добри чевли за бебиња.Лизгање на бебето пантофли дизајн се лесно и исклучување.Најважно е тоа што тие ќе останат на вашето бебе нозе. 【СИМПАТИЧНА МОДЕЛ】Овие бебе патики со различни живописни бои и живописни модели за да изберете од, совршен за мали деца да се години.Тоа му дава на вашето дете бескрајни часови на забава!. 【EXLLENT БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК】најдобар подарок за вашето бебе е роденден, секојдневна употреба, Велигден, дневните чевли, бебе одење чевли итн.На "мора да се имаат" за вашето бебе. 【Се КУПИ СО ЦЕЛОСНА ДОВЕРБА】 Ако не сте 100% задоволни со чевли за било која причина, ве молиме ни e-mail, нашата услуга по продажбата тим ќе ви одговори во рок од 24 часа и ќе се грижат за вас.Ви благодариме.Бидејќи Lafegen основање во 2005 година, ние го посвети својот бизнис за создавање на комфорно деца обувки.Ние ги прави сите напори за да се обезбеди родителите со Задоволителна Услуга, со Висок Квалитет, и Најдобро Чувство.Нашата ЦЕЛ е да се обезбеди бебе со прекрасен и шарени детството.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Гумен ѓон.Вратил

ГИ САКАМ ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД : Малку Пчела Mocs е семејна сопственост и семејството управувана бизнис и �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Спа Тери.Увезени.Гумен ѓон.Класиче�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кожа за ѓон 【БЕЗБЕДНО и УДОБНО】 Наше�

Polyvinyl Хлорид обвивка.Аниме Влечки Рамни Сандали Kakashi Uzumaki Туш Слајдови Внатрешна / Надворешна PVC Чевли.Из�

Гумен ѓон.КЛАСИЧЕН СЕКОЈДНЕВНИОТ ПАНТОФЛИ : Ние дизајниран Nohea Пантофли да го испорача крајниот ниво на

*Овој класичен geta може да се избегне неподнослив времето, не носат чевли во текот на летото, и може да се �

Гумен ѓон.КЛАСИЧЕН СЕКОЈДНЕВНИОТ ПАНТОФЛИ : Ние дизајниран Nohea Пантофли да го испорача крајниот ниво на

65% Памук, 35% Полиестер.Увезени.Термопластични гума(TPR) ѓон.ЧЕВЛИ ГОЛЕМИНА : Мал=67 D(M) НАС; Средни=89 D(M) НАС; Го

【ПРЕВОЗОТ】Стандард за испорака : 1325 Дена.Во Рок Од 48 Часа На Превозот 【Совети】 : Општ Големина на Табел

5 жените влечки size 8 куќа влечки за жените пантофли booties жените влечки за жените удобен влечки пантофли ф�

Увезени.Руно.ЕВА Гумен ѓон.Синтетички горниот и трговецот се направени од страна на ЕВА модел за еден ум

▲【Трајни Анти Лизга Единствена】Гладијатор Сандали за Жените, Рамни Сандали, Жените Чевли, Сандали за �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.СТП кожа.Увезени.Гумен ѓон.Материјал

Официјално Лиценцирани Стока на НБА и LA Clippers.Тимот Бои, не се лизга на дното, големо лого, везени на секој

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Велур единствена.Направена од ултрам�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Кожа за ѓон.Одлична чевли за нови деца, еластична затворање и брусен кожа единствена задржи чевли лесно

100% Велур.Увезени.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Австралија / Велика Британија / Ирска / Сад / Шпанија).Г

Scroll