Ново
Лабава Лице Во Прав 0.42 Оз Слободни Масло-Контрола Лабава Прав, Лабава Поставување Во Прав, Кисела Мат Завршна Обработка Во Прав, Лесни, Несовршености Чиста, Блескав?

Лабава Лице Во Прав 0.42 Оз Слободни Масло-Контрола Лабава Прав, Лабава Поставување Во Прав, Кисела Мат Завршна

Достапност: Залиха
DEN 167.76

【Се СОЗДАДЕ ТРИ-ДИМЕНЗИОНАЛНИ ШМИНКА】-погодна за сите тонови на кожата, тоа е идеален за осветлувајќи страна коски, eyelids, веѓата коски, внатрешни агли и усните, правење на вашиот кожата сјај природно, повеќе кожата тесни, водоотпорен и sweatproof, и не дај шминка. 【УДОБЕН И ПРЕНОСЛИВО】-мала тежина, лесно да се носат, погоден за различни прилики. 【СОВРШЕН ЛИЦЕ ИЗМЕНА】-Ова е беспрекорна лабава прав, Тоа може да се направи на лицето шминка повеќе деликатна, и во прав е многу светла и тенка, со невидливи порите, шминка е онлајн во текот на целиот ден долго, прав е свежа и не е сјајна. 【ФИНА ТЕКСТУРА, долготрајна ШМИНКА】-прав е во ред и нема пори.Тоа е транспарентен и природно, И може да се создаде совршен кожата како девојка. 【ОДЛИЧНА УСЛУГА】-Вашиот 100% задоволство отсекогаш бил нашиот врвен приоритет.Во текот на превозот или било која друга причина,Ако сте примиле скршени производ ве молиме да се чувствуваат слободни да кажам, ние дефинитивно ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Гардероба на шест универзална завршувањето на прав кој се рекреираат на повеќето исклучително ласкави

✅1 Order = 100g секој од хена во Прав, Амла & hibiscво Прав.Mehendi во прав, Амла & hibiscПрав најчесто се меша во паста, со

Ја РЕВИТАЛИЗИРА КОЖАТА ДОСАДНА : Нашата притисне прав фондацијата обезбедува инстант целосна покриено

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

ТЕШКИ ПОКРИЕНОСТ БЕЗ ТЕЖИНА : Кој државата на уметноста микропарична казна во прав, може да се постигне

Parabenfree.Мирисслободни.Неcomedogenic.Оптимизиран за фотографија, овој бестежин прав поставува шминка со невид

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Shimmery Лабава Прав за Лице и Тело Highlighter Шминка, За сјај изглед.Qibest Сјај Возвишеното во Прав е ултрафини би

ПОСТАВУВАЊЕ на ПРАВ : Несушење во прав, кој обезбедува мат финиш кога се применува во текот на фондација

Mineralize Skinfinish Дрзок Бронза Со Mac.Дрзок Бронза 0.35 Унца.Објектот Пакет Тежина : 3.2 Унци.Печени минерални прав

Високо Пигментирани : Фино мелени прав обезбедува апликација која мешавини лесно.Може да Се Користи Сам

ЗА : Секој Заврши во Прав во #10 (Светлина) е мултицел лице во прав, кој ги контролира гасот и сјај.Тоа може

Scroll