Ново
Персоналните Сопствени 3D Holographic Фото Гравиран Врежани во Внатрешноста На Кристал со Вашата Сопствена Слика. (Роденден, Свадба Подарок, Сеќавање, Ден на Мајката, Вљу?

Персоналните Сопствени 3D Holographic Фото Гравиран Врежани во Внатрешноста На Кристал со Вашата Сопствена

Достапност: Залиха
DEN 1199.76

Големина : 3 x 2 x 2 инчи.Идеална големина за фотографии кој до 2 лица/на домашни миленици.Професионални 3 D гравирање и изборни текст гравирање на вашиот избор.Одличен подарок за родендени, Денот на Вљубените, свадба, годишнина, ангажирање, Ден на Мајката, Таткото Ден, дипломирањето, спомен или спомен.Го повика, прекрасни спомени на посебни моменти со давање на уникатен подарок за вашите посебни некој.Размислуваат надвор од подарок кутија!.По желба : LED База Светлина се продава одделно.Осветлуваат било кој од нашите 3 D гравирани кристал со уникатно дизајниран дрвени LED база на светлината.Совршен начин да се прикаже вашиот негува врежани кристал.Големина : 3.9 * 0.79 инчи.Облик : Тркалезна /Plug in. "Тоа што комплименти на парче во прекрасен начин".Осветлуваат било кој од нашите 3 D гравирани кристал со уникатно дизајниран дрвени LED база на светлината.Совршен начин да се прикаже вашиот негува врежани crystal Size : 3.9 * 0.79 inches Shape : Тркалезна /Plug in.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ГАЛЕРИЈА ДИЗАЈН Вкупно 7 фото рамки на екранот (Има 1 плоштадот фото рамка за 4" x 4" пик 1 голема фотографиј

*** 1 : Plexiglass панел (пластика, а не стакло)високо ниво на транспарентност.2.Панел постојат транспарентни за�

Заврши Видови : Дрво Жито.Мебел Заврши : Црна.Монтажа Тип На : Слободен Стои;Ѕидот.Современа и окофаќање, �

Споделување Вашите Спомени – забавна семејство фото рамка.Можете да ја користите оваа слика носителот

СОСЕМА НОВО : Постави на Три 12x16 Сребро Метални Рамки.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Три 12x16 Алуминиумски Рамки со бој

Ѕидот Décor : Модерна Злато Слика рамка надополнува секоја фотографија, сликарство, уметнички дела, или цр

【ДИЗАЈН】 : MIMOSA МОМЕНТИ дава слика рамки за секоја прилика и décor.Оваа модерна jeweled слика рамка е дизајнир

ЕЛЕГАНТЕН МОДЕРЕН ДИЗАЈН : 4x6 инчен темно орев слика рамка со широк вистински дрвени калапи, полна чаша п

925 Фунта сребрена рамка рачно изработени во Италија.Рамка има 5x7 фотографија, целокупната рамка големин�

Овие слика и фото рамки со планината се направени во велика БРИТАНИЈА и во пакет да дојде со вас во соврш

Оваа 8x10 слика рамка доаѓа со easel назад за табела врвот на екранот и инсталиран hardwares за опцијата да висат

БОЖИЌ УКРАС.Јас си Во Моето Срце врежани во срцето со Ангелските крилја.Сјајна сребрена метал фото укра�

????ЗАМЕНЛИВ ПОЗАДИНА Нашите дрвени keepsake кутија доаѓа со реверзибилна двострани позадина.Можете лесно м

Новина Персоналните Фото Рамка, веќе да се прикаже на екранот на Десктоп и Табела Врвот со еден пар на ра

Спецификација : На 4x6 селски слика рамка сет вклучува 4 Парчиња 4x6 фото рамка.Вкупниот обем на 4x6 селски сл

5 парчиња по пакетВо поле, ќе добиете 2 цврсто дрво фото рамки на мало шкафче на грбот на фотографијата ра

Сет од 2 парчиња Има 8x10" фото,Секоја рамка од големината мерки : 9.6x11.6x0.6 инчи.Станот огледало фото рамка,

Takdiina е црна класичен граница, сет од 4 Пакет.Погоден за 11x14инчен фотографии и мат да 8x10инчен.Оваа фото рам

НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ : Сопствени парче на вашите омилени прикажи историја со # 1 реплика.СЕ ИНСТАЛИРА ЛЕ�

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : 8x10 beaded слика рамка; метални калапи со сатен никел заврши; широк стилски калапи; вертика

Scroll