Ново
Edenseelake 4x6 Слика Рамка Сет од 4, Селски Фото Рамки 4 x 6 за Tabletop или Ѕид Декорација, Сива

Edenseelake 4x6 Слика Рамка Сет од 4, Селски Фото Рамки 4 x 6 за Tabletop или Ѕид Декорација, Сива

Достапност: Залиха
DEN 455.76

Спецификација : На 4x6 селски слика рамка сет вклучува 4 Парчиња 4x6 фото рамка.Вкупниот обем на 4x6 селски слика рамка за одбележување е 7.44x9.44 инчен (18.99x24 cm), се вклопува 4x6 инчен слика со мат.Ѕидот И Tabletop се Прикаже : 4 x 6 ѕид фото рамки со easel назад може да биде ставен на маса вертикално или хоризонтално и метални куки може да се користи за ѕид екранот вертикално или хоризонтално.Атрактивни Рамка поставена : уникатен дизајн на мулти галерија рамка изгледа попривлечно, чиста бела мат во рамката создава дополнителна декорација и нека очи се фокусираат на вашата слика.Одличен Декор : Декоративни 4 од 6 семејство слика рамки се совршени за на ѕид се прикажани, додадете вашиот стил во вашиот дом, кафе бар, ресторан, канцеларија, и повеќе.Прекрасен Подарок : Брилијантен подарок идеја за родители, деца, пријатели, и двојки, погоден за свадба, роденден, годишнина, Божиќ, и така натаму.Чувајте ги вашите омилени моменти и да се каже приказна со Edensee Lake рамка во собата.Прекрасна колекција на квалитетот дрвени рамки во топла селски заврши ќе се создаде стилски изјава која ви овозможува да се одбележат и да ги прилагодите на вашите посебни прилики, што ги прави составен дел од вашиот секојдневен живот.

Декларираните карактеристики

The 4x6 rustic picture frame set includes 4 PCs 4x6 photo frame. The overall size of the 4x6 rustic picture frame for the outline is 7.44x9.44 inch (18.99x24 cm), fits 4x6 inch picture with mat. :

Поврзани производи

Новина Персоналните Фото Рамка, веќе да се прикаже на екранот на Десктоп и Табела Врвот со еден пар на ра

Лебди вашите фотографии со овие малку рамки.Виси нив на семејно стебло, спомен дрво, пари дрво, елка, гал�

【ДИЗАЈН】 : MIMOSA МОМЕНТИ дава слика рамки за секоја прилика и décor.Додадете посебен допир да вашиот Божиќ d

Уникатен дизајн : 10 парчиња слика рамка сет вклучуваат ЕДЕН 4x6 сребрена рамка ,ДВЕ 4x6 сива рамки, ЧЕТИРИ 5x7

Викторија се чувствуваат 5x7 слика рамки доаѓа со easel назад за табела врвот на екранот и инсталиран hardwares �

Производителот : WALLFACE Колекција : КОЖА Направени во ЕУ.Големина : 2600x1000x3.3 mm / 2.60 метри = 8.53'L x 3.28'W / 28 квадр

СОБРАНИЕТО Е ПОТРЕБНО.Галерија стил страна на вчитување рамка.Висока прецизност компоненти кадар заед�

Традиционалните pewter метална рамка која ќе комплимент било décor.Изградена на тешки тежина метал; вклучув�

Доаѓа со Редовни Стакло и sawtooth закачалка за монтирање на ѕид!.Изработени од МЕДИЈАПАН оваа една од еден

★ Материјал : Цврсто дрво, системот вклучува : 10 рамки, 2 ѕид декорација ★ Внатрешна рамка големина : 12.7 17

ГОЛЕМИНА на&РУСТИКАЛЕН СТИЛ РАМКА : Овие 8x10 рамка се дизајнирани да одговара на 5x7 слика со мат или,ако се

Оваа 8x10 слика рамка доаѓа со easel назад за табела врвот на екранот и инсталиран hardwares за опцијата да висат

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Фото рамка, безбедно спакувани во обична кутија, е направена од МЕДИЈАПАН и метал, се �

Дизајн : Црно 7 пакет галерија ѕид рамка сет кој вклучува еден 12x16 рамка, две 9x12 рамки, и четири 6x8 рамки; со

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : 8x10 beaded слика рамка; метални калапи со сатен никел заврши; широк стилски калапи; вертика

ЕЛЕГАНТЕН МОДЕРЕН ДИЗАЈН : 4x6 инчен темно орев слика рамка со широк вистински дрвени калапи, полна чаша п

Модерен дизајн за вашите скапоцени семејство или празник фотографии, идеален за да ги красат било прост

Сет од 2 парчиња Има 8x10" фото,Секоја рамка од големината мерки : 9.6x11.6x0.6 инчи.Станот огледало фото рамка,

【ДИЗАЈН】 : MIMOSA МОМЕНТИ дава слика рамки за секоја прилика и décor.Оваа модерна jeweled слика рамка е дизајнир

Големина : 3 x 3.5 x 3 инчи.Идеална големина на фотографии во кој се до 4 луѓе / домашни миленици.Професионалн�

Совршен Денот на Таткото подарок или роденден memento за споделување на спомени.Направен од вистинско дрво

【БОЈА и ГОЛЕМИНА】 : Тоа е античкиот злато, големина 11" x 8" 【АТРАКТИВНИ ЕКРАНОТ】 : Вие не може да одлучи ш�

ГАЛЕРИЈА ДИЗАЈН Вкупно 7 фото рамки на екранот (Има 1 плоштадот фото рамка за 4" x 4" пик 1 голема фотографиј

КЛАСИЧЕН ГАЛЕРИЈА ДИЗАЈН : Ова 12x18 инчен црна слика рамка две пакет има елегантен Европската дизајн кој �

Заврши Видови : Дрво Жито.Мебел Заврши : Црна.Монтажа Тип На : Слободен Стои;Ѕидот.Современа и окофаќање, �

Scroll