Ново
РАМКИ СО ПОСТ H7 Гроздобер Дрво Слика Фото Рамка со Розова планината 14 x 11 За Image size 12 х 8 инчен

РАМКИ СО ПОСТ H7 Гроздобер Дрво Слика Фото Рамка со Розова планината 14 x 11 За Image size 12 х 8 инчен

Достапност: Залиха
DEN 1086.72

Овие слика и фото рамки со планината се направени во велика БРИТАНИЈА и во пакет да дојде со вас во совршена состојба.Рамка е завршена со стакло и поддршка одбор , подготвени да висат на вашиот ѕид.Планината е bevel се сече и се направени од бел главниот одбор.Големината на рамката се однесува на слика/фото големина и не вкупната големина.Рамката калапи е направен од фолија завиткани МЕДИЈАПАН и мерки 25mm x 15mm длабоко.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ОБЛЕЧИ ВАШИОТ ЅИДОВИ : Fotochain доаѓа како збир на 3 фото рамки, секој суспендирани со метален синџир обесен�

СОБРАНИЕТО Е ПОТРЕБНО.Галерија стил страна на вчитување рамка.Висока прецизност компоненти кадар заед�

Ѕидот Décor : Модерна Злато Слика рамка надополнува секоја фотографија, сликарство, уметнички дела, или цр

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Фото рамка, безбедно спакувани во обична кутија, е направена од МЕДИЈАПАН и метал, се �

Сет од 2 парчиња Има 8x10" фото,Секоја рамка од големината мерки : 9.6x11.6x0.6 инчи.Станот огледало фото рамка,

КЛАСИЧЕН ГАЛЕРИЈА ДИЗАЈН : Ова 12x18 инчен црна слика рамка две пакет има елегантен Европската дизајн кој �

Лебди вашите фотографии со овие малку рамки.Виси нив на семејно стебло, спомен дрво, пари дрво, елка, гал�

【ДИЗАЈН】 : MIMOSA МОМЕНТИ дава слика рамки за секоја прилика и décor.Оваа модерна jeweled слика рамка е дизајнир

БОЖИЌ УКРАС.Јас си Во Моето Срце врежани во срцето со Ангелските крилја.Сјајна сребрена метал фото укра�

Дизајн : Црно 7 пакет галерија ѕид рамка сет кој вклучува еден 12x16 рамка, две 9x12 рамки, и четири 6x8 рамки; со

Големина : 3 x 3.5 x 3 инчи.Идеална големина на фотографии во кој се до 4 луѓе / домашни миленици.Професионалн�

925 Фунта сребрена рамка рачно изработени во Италија.Рамка има 5x7 фотографија, целокупната рамка големин�

Уникатен дизајн : 10 парчиња слика рамка сет вклучуваат ЕДЕН 4x6 сребрена рамка ,ДВЕ 4x6 сива рамки, ЧЕТИРИ 5x7

Модерен дизајн за вашите скапоцени семејство или празник фотографии, идеален за да ги красат било прост

5 парчиња по пакетВо поле, ќе добиете 2 цврсто дрво фото рамки на мало шкафче на грбот на фотографијата ра

Оваа 8x10 слика рамка доаѓа со easel назад за табела врвот на екранот и инсталиран hardwares за опцијата да висат

Оваа слика рамка прави класична подарок за годините што доаѓаат.Рамката се вклопува во 4x6 ИНЧЕН слика.ОД

Споделување Вашите Спомени – забавна семејство фото рамка.Можете да ја користите оваа слика носителот

Scroll