Ново
TOOYFUL Восок Грав Топла Восок за Професионална Отстранување на Влакна, Шанса Топла Восок Бисери - Роуз

TOOYFUL Восок Грав Топла Восок за Професионална Отстранување на Влакна, Шанса Топла Восок Бисери - Роуз

Достапност: Залиха
DEN 263.76

Материјал : Восок Грав.Не ленти или пред восок од нафта потребно.Природни Состојки, кожата пријателски восок, без хемиски акција на кожата.Полно тело, коса смена, отстранување на влакна на нозете, пазувите, бикини работ област, градите, грбот, лицето, и без ленти потребен.Одлична контрола на силна & тврдоглав косите, за бикини & underarm.Можете да направите depolatory дома сами да ги зачувате вашите пари и време или салон за употреба.Боја : Роза.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1 Истурете восок во сад 2 Се топи восокот (не стави восок директно во вода) 3 Додадете бои и вкусови како шт

Саканиот ефект : отстранување на Влакна восок се топи брзо и без грутки.Без отстранување на влакна, харт�

5 ПАК КОМБО ОТСТРАНУВАЊЕ на ВЛАКНА ПОВТОРНО да се ИЗМИСЛИ MOOM Органски Шеќер Восок за Полнење користи РЕ

ИСПОЛНЕТ СО ARGAN МАСЛО, MOISTURIZES И ЈА ШТИТИ КОЖАТА : Сатен Мазна Мед, Восок е исполнет со Argan масло, добиени од

* На Depilatory Восок Сад обезбедува тенка, економски и хигиенски апликација Тоа е задолжително за отстранув�

Природен Восок бар 1oz.Се користи за многу цели како што се трчање гајтанот низ тоа за quilting.Се применуваат

Лесно да го користите Дома.Образовни Материјали и Видео е достапно на Производители вебсајт.Подготвени

ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА : Исполнет со придобивките на алги и нане, тоа е погоден за сите типови на �

Произведено во Италија Висок Квалитет на Природна База на Смола Создадени за мажите, тешко на коса, неж�

Лесен за ракување, погодна за домашна употреба и салон за убавина.Повеќе типови на восок грав се опциона

* Со полно тело, коса смена, отстранување на влакна на нозете, пазувите, бикини работ област, градите, грб�

Се користи за шанса, полирање и одржување на махагони уметнички дела, мебел, подови, фоки, collectables autograph н�

формула Топла Восок Пелети.Одлична контрола на силна & тврдоглав косите, за бикини & underarm.Може да се кори�

БРЗО се ТОПИ ВОСОЦИ : Восок се топи брзина е лесен за употреба, брзо се топи восокот околу 2030 минути, голе�

НАШИТЕ НАЈСИЛНИ ФОРМУЛА Восок Грав Цели дебели груба коса!Нашите Бикини Бебе восок е специјално дизајн

* Нема болка,неалергиски и брз ефект Природен восок состојки,различни природна арома,без штети на вашет�

Професионални Полимер Филм восок за депилација е дизајниран специјално за чувствителна кожа.Единствен

Scroll