Ново
Играчка Авиони Превозникот Брод со Warplanes и Подморница Комбо, Вклучува 18 Борбени Авиони Торпедо

Играчка Авиони Превозникот Брод со Warplanes и Подморница Комбо, Вклучува 18 Борбени Авиони Торпедо

Достапност: Залиха
DEN 887.76

33" Авион Превозникот и 16.5" долга Црна Подморница Комбо.Подморница доаѓа со 3 Звучен Ефект Притисни Копчиња (Батерии Вклучени) за војска битки.Подморница, исто така доаѓа со 2 Торпедо и 1 Анти-Ракетен Радар. (На attachable возило рампата на авиони превозникот носи вкупно мерење на 33 инчи).Вклучува : 18 Избрани Боја Борбени Авиони со Поместување Тркала.Приближните Димензии : 2.5"L x 2"W x 0.5"Х. ncludes : 10 Мини Избрани Специјални Сили Армија Војници (1 инч), 2 Возила се 2 инчи долго.Забавно Играчка за Деца : Оваа битка брод игра поставите има се што ви треба да се задржи вашето дете да се забавуваат за време на крајот.Собрание : Дизајнирани за брз и едноставен собранието што го прави помалку стресна за вас и повеќе да се забавуваат да се има од страна на вашите деца.Оваа група ги вклучува налепница колекција вашето дете може да се користат за да се донесе боја на носачот на авиони.Предности : голема за рака-око координација и развој на имагинацијата.Вашето дете може да се развие разбирање на воени возила и авиони преку игра.Вклучува : 3 Поголеми Борбени Авиони (3.5 инчи). 1 Оддел капак за складирање.Кран и артилерија може да ротира 360 степени.Авион Превозникот има 3 тркала под.Играчка не плови во вода.Не submerse подморница во вода.Тоа НЕМА да плови.На оваа забава играчка Авиони Превозникот и Подморница Комбо ќе се земе вашето Дете Имагинација за да се различно ниво.Авион Превозникот Димензии : 33" x 7.5" x 3.5". (На attachable возило рампата носи вкупно мерење на 33 инчи) На висина од дното на бродот на Мост-Контрола на Летање Кула Врвот Антената е 8".Подморница Димензии : 16.5"L x 2.75"W x 4"Х. Playset вклучува : 1x 33 Инчи Долго Авиони Превозникот Брод. 3x Борбени Авиони Без Тркала (3.5 Инчи). 5x Воени Возила со Тркала (2 Инчи). 1x Воен Хеликоптер 18x Помали Борбени Авиони со Тркала.Големина : 2.5"L x 2"W x 0.5"Х. 10x Мини Избрани Специјални Сили Армија војници (1 инч). 1x Мини Брод за Мини Војници 1x Мост-Контрола Кула со 2 антени. 1x Кран 3x Одборот Артилерија Пиштоли (Може да ротира 360 Степени). 1x 16.5 Инчен Подморница со звучен ефект копчиња.3x Подморница проектили.Играчка Авиони Превозникот има тркала на дното на бродот за акција игра.Играчка не плови во вода.Не submerse играчка подморница или стави во вода.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Висококвалитетни материјали : автомобил усвојува цинк легура школка,Пластични шасија,гуми,Направени о

Службен Горила Банани карактер w / мека банана автомобил на популарната Busy World серија.Супер меки кадифен

1 : 50 Скала Камион.Метално тело и пластика во детали.Многу детални во текот,Високо Предмети.Пред насобран

Точнонаскала детали .Гуми & детални надворешноста.Направени од Умре екипа со некои пластични делови.Дон

Цинк легура материјал : се направени од цинк легура и отпорност.Тоа е многу поотпорни на паѓање и издржл

Пластични Модел Комплет.Скала : 1 / 24 јапонија увоз Сите копнеж Мах повторно!Домот тело линии на невероја

Материјали :автомобилот е направен од цинк легура, пластични делови и гуми, што е повеќе отпорни да се и

Тело материјал : Автомобил играчки се направени од висококвалитетни легури, кои се безбедни, еколошки и

▲ Масивни Вредност : Земете освен сет содржи две возило тела и три функционални глави.Овој едукативен с

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Хром акценти.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Автентични декор

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ВО САД!!!!!!!!!!!! 1 / 43 О СКАЛА DIECAST.СЕ ПОВЛЕЧАТ АКЦИЈА ТЕЛОТО Е DIECAST.БЕСПЛАТНИ ТРКАЛАЊЕ ТРК

Автентично лиценциран производ од Брз & Бесни Сага.Како што се гледа во Брзо 9, Doms 1968 Dodge Полначот Widebody е д

Бренд нови кутија.Има тркалаат кафез.Вистински гуми.Има steerable тркала.Детални внатрешни работи, надвореш

Скала : 1 : 43 Ограничено Издание.Должина 70mm.Идеален подарок за колекционери.Умрефрлија модел.На РАФ полиц

Нови бои!.Нови ограничено издание декорација.Хром акценти.Заштитна пена insert (внеси) 1 : 18 вистинадоскала

Бренд нови кутија.Вистински гуми.Steerable тркала.Има отворање на вратите.Детални внатрешни работи, надворе

Scroll