Ново
1969 Плимут Сателитска Станица Вагон Сина Исполнети. со Камп'otel Скок Sleeper Шатор Голема Отворено 1/64 Diecast Модел на Автомобил со Greenlight 38010 Б

1969 Плимут Сателитска Станица Вагон Сина Исполнети. со Камп'otel Скок Sleeper Шатор Голема Отворено 1/64 Diecast

Достапност: Залиха
DEN 253.44

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Хром акценти.Вистински гуми.Точно-на-скала детали.Автентични декорација.Детални внатрешни работи, надворешните.Доаѓа во блистер пакување.Официјално лиценцирани производ.Умре-фрлија метално тело и шасија.Димензии приближно L-3.25 инчи долго.Features Precision Diecast Реплика Model Great Отворено Серија 1 Brand Нови Series Full Diecast Метал Тело и Chassis Detailed Interior Officially Лиценцирани Diecast Collectible Smooth Возен Гума Tires Non-Управување на Предните Тркала.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тело материјал : Автомобил играчки се направени од висококвалитетни легури, кои се безбедни, еколошки и

Автентично лиценциран производ од Брз & Бесни Сага.Како што се гледа во Брзо 9, Doms 1968 Dodge Полначот Widebody е д�

Нови бои!.Нови ограничено издание декорација.Хром акценти.Заштитна пена insert (внеси) 1 : 18 вистинадоскала �

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Цинк легура материјал : се направени од цинк легура и отпорност.Тоа е многу поотпорни на паѓање и издржл�

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ВО САД!!!!!!!!!!!! 1 / 43 О СКАЛА DIECAST.СЕ ПОВЛЕЧАТ АКЦИЈА ТЕЛОТО Е DIECAST.БЕСПЛАТНИ ТРКАЛАЊЕ ТРК

▲ Масивни Вредност : Земете освен сет содржи две возило тела и три функционални глави.Овој едукативен с�

Пластични Модел Комплет.Скала : 1 / 24 јапонија увоз Сите копнеж Мах повторно!Домот тело линии на невероја�

Скала : 1 : 43 Ограничено Издание.Должина 70mm.Идеален подарок за колекционери.Умрефрлија модел.На РАФ полиц

Повеќе да се Забавуваат со Продолжен Рок Time : Опремен со две LiIon 7.4 V 600m Ah акумулатори, на Laegendary Tipper полу ка�

Четири меѓусебно работни алатки; работни кофа, работни кофа, метла и дупчалка со спирална бургија.Автен�

Отворање на хаубата, вратите и багажникот.Надворешен стил директно од филм.Детални внатрешни работи и в

Бренд нови кутија.Вистински гуми.Steerable тркала.Има отворање на вратите.Детални внатрешни работи, надворе

1 : 50 Скала Камион.Метално тело и пластика во детали.Многу детални во текот,Високо Предмети.Пред насобран

Бренд нови кутија.Има тркалаат кафез.Вистински гуми.Има steerable тркала.Детални внатрешни работи, надвореш

Вклучува додаток.Замислете епски војна на Ѕвездите битки.Доаѓа со специјално Издание Stormtrooper Наредник ф

Скала 1 : 24 Должина : 183 mm.Ширина : 73 mm.Nissan Панорама 2000 GTР Ул.Обичај 300024335 модел колекции и готови модели од Tam

Нашите материјали ќе не заменат, cra.Лена Играчка Камиони и Возила направи врвен едукативни играчки за го

Бренд нови кутија.Тркала тек и се управува.Направени од умре фрлија метал со некои пластични делови.При�

Материјали :автомобилот е направен од цинк легура, пластични делови и гуми, што е повеќе отпорни да се и

Топ Трката за радио далечински управувач кран трактор има 12 канали кој овозможува оптимална движење & р�

Peso / Тежина : 0.3 ИСКРА МОДЕЛ S4016 SURTEES TS9 СЕМ POSEY 1971 Н 19 НИ ГП 1 : 43 MODELLINO УМРЕ ФРЛИЈА Marca / Бренд ИСКРА МОДЕЛ(во nuove

КК СКАЛА KKDC180511 ФЕРАРИ TESTAROSSA 1986 ЦРВЕНО 1 : 18 MODELLINO УМРЕ ФРЛИЈА МОДЕЛ Marca Brand КК СКАЛА (во nuove condizioni contenuto nella conf

Бренд нови кутија.Вистински гуми.Има steerable тркала.Овој модел е направен од композитни.Отворање на хауба�

Вештина 3, боја и цемент се потребни.Моделирани во бело.Поместување на кабината.Винил камион гуми.Прошир

Точнонаскала детали .Гуми & детални надворешноста.Направени од Умре екипа со некои пластични делови.Дон

Scroll