Ново
Wsnld Универзална Практични Куче, Мачка домашно Милениче Безбедноста Прилагодливи Автомобил сигурносен Појас се Подигнат Поводник Патување Клип Рака Доведе Милени?

Wsnld Универзална Практични Куче, Мачка домашно Милениче Безбедноста Прилагодливи Автомобил сигурносен Појас

Достапност: Залиха
DEN 165.60

Со прилагодливи брзо и може да се прилагоди слободно.Тоа стегната кога вашето куче повлекува, и loosens кога тој е во согласност со вашиот корекција.Направени од високо-квалитет најлон материјали за висок стандард, одличен за шетање, планинарење и обука.Тоа е можност да се земе многу на телесната тежина и совршено се справува средни и големи големи кучиња од било која раса.Тоа може да се користи помалку енергија за контрола на куче во кратко време,Тоа секогаш ќе се задржи на поводник задоволни со вашето куче потреби.Материјал : Nylon Season : Сите seasons Pattern : Цврсти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Миленичиња сигурносен појас е дизајниран да им даде одговор на секое куче сопственикот молитва заштит�

ИЗДРЖЛИВОСТ : Направен од висока густина најлон ткаенина за да се обезбеди трајност, опремен со солидна

НОВ НАТПРЕВАР И ДОБРО НАПРАВЕНИ : Дише Мрежа Градите Вест Подигнат Рака : тоа е направено на решетката тк

Идеален за обука за кучиња или кучињата кои имаат тенденција да се повлече.На задната страна е многу пог

Домашно милениче мачка куче сигурносен појас.Материјал : високо квалитетен најлон ткаенина.Димензии : Д

ИЗДРЖЛИВИ : Ова трајни куче поводник е дизајниран да трае долго.Најлон материјал со висока густина webbing �

1 Широк Мека Мрежа Соочи и Ергономски Дизајн во внатрешноста на јака, тоа е мека околу рабовите за да се з

Scroll