Ново
2.75 Алуминиумски Рака со Двојна 1 Топката штекерите (подножјата). Еден Thumbscrew. Компатибилен со RAM меморија и 1 Топката Системи од Arkon, iBolt и Повеќе. Tackform Претпријатие Сер?

2.75 Алуминиумски Рака со Двојна 1 Топката штекерите (подножјата). Еден Thumbscrew. Компатибилен со RAM меморија

Достапност: Залиха
DEN 359.76

Оваа компонента припаѓа на Tackform Претпријатие Серија која се базира на голем 1" rubberized топката.Целата серија се состои од различни бази, како што се вшмукување чаши, чаша носителот месеци, потпирачи за глава стеги, табела стеги, како и телефон, таблет и акција камерата на сопствениците.Сите алуминиумска конструкција овозможува супериорна сила да пластични решенија.Идеален за тешки користите кога во споредба со пластични.Користете го ова за да го замени пократок или подолг рака за да се добие совршен уред позиција.Вие исто така може да го користите една од топката за топката адаптери за да се обезбедат дополнителни должина, како и дополнителни поени на артикулационите.На Tackform Претпријатие Серија е колекција од компонентите се фокусирани околу големите 1" rubberized топката.Нашето Претпријатие Серија вклучува целосно завршена монтажа решенија, како и одделните компоненти за вашиот DIY толпата.Ние сме подготвени да се качи на вашиот автомобил, камион, велосипед, мотоцикл, авион, канцеларија, кујна или било каде на друго место!Сите наши компоненти што се компатибилни со RAM меморија, како и 1" топката системи, од производители како што се Arkon, i Bolt и повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Патентирана универзална гумена топка и приклучок систем ви овозможува да се качи буквално ништо никаде

✤Централна контрола заграда : На воздух излезот е добро дизајнирана и на протезата може да се прилагоди

✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашата престолнина, заградата планината работи одлично со изберете Garmin GPS месеци и ко

100% Сосема нов и висок квалитет на универзалната автомобил планината / desktop стои со флексибилни Род.Тој е

Боја : Сина GPS Држачот.Пакетот Вклучува : 1 x M8 N GPS Модул 1 x GPS Носител (Испрати како ваш избор) 1 На firmwareот на G

"Една Рака Операција: Користење на автомобил телефон носителот, вие едноставно можете да го закачите и�

Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи.Ова е sunction пла

Автомобил Додаток : Мобилен Телефон Застане.Материјал : Алуминиум легура.Има силна и ултраиздржлив мате

Сосема нов и висок квалитет на вшмукување чаша планината за 6 и 7инчен Garmin GPS (НеОЕМ).За употреба со сите GPS

【Забелешка】ве Молиме проверете ја големината и производот да се потврди компатибилноста пред купувањ

Универзална триење планината погодни за употреба со СИТЕ шофершајбната вшмукување оружје и pedestals.Компа

Компатибилен со нашите целата линија на Tackform Enduro Серија 20mm компоненти, кој се состои од вшмукување чаши,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Ram меморија стои кругамонтажа и беше воведена во 1995 година Повеќето иновативни производ линија од ваков

Ултра Зафат дизајн значи gps уред никогаш не паѓа надвор од планината.Вграденво заградата се вклопува до

Пакет Димензии : само 11,6 cms (L) x 14.6 cms (W) x 30.6 cms (H).Тип На Производ : Авто Додаток.Пакет Количина : 1 Пакет Колич

Едноставно изберете го вашиот претпочитан монтажа локација и можностите стане бескрајни со Магелан Тр�

Scroll