Ново
18 Компјутери Транспарентен Полна Уста Стоматолошки Edentulous Вилица Впечаток Коцки|Висока Температура Отпорни Стоматолошки Материјали|1Box Стоматолошки Впечаток Сет

18 Компјутери Транспарентен Полна Уста Стоматолошки Edentulous Вилица Впечаток Коцки|Висока Температура Отпорни

Достапност: Залиха
DEN 996.00

18pcs, PC материјал отпорен на 130℃ висока температура.Совршена алатка, специјално дизајниран за стоматологија.Уникатен дизајн,и го направија на силни и издржливи пластика.Висока температура отпорни на производи од пластични маси за стоматолошка употреба.Со складирање кутија за лесни за складирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Може да се autoclaved и се користи постојано, вклучувајќи и големи, средни и мали димензии стоматолошки впеча

Ергономски рачки за полесен за седење и отстранување.Пакет Димензии : 2.5 H x 9.0 L x 6.0 W (инчи).Пакет Тежина : 5.0

Квадрант (35pcs) + СЛОБОДЕН Медиум Тело Мешање Совети (48pcs).Силна Нерѓосувачки Челик работ рамки со помалку �

▶Силна нерѓосувачки челик перфорирани материјал кој има впечаток материјал добро ▶ Маргините се диза�

G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S ВПЕЧАТОК КОЦКИ ПЕРФОРИРАНИ ГОРНИ�

БРАНИ Впечаток Коцки се направени на силна, цврста материјал кој помага во создавањето на доследни, дис�

Различни бои се достапни за да се задоволат различните потреби.Таа има четири жлебови и можат да имаат 10

Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Впечаток Коцки се направени од висок квалитет.Впечаток Коцки се о

Scroll