Ново
BESTORQ 225-3M-6 3M Времето Појас, Гума, 225 mm Надвор од Обемот, 6 mm Ширина, 3 мм Теренот, 75 Заби

BESTORQ 225-3M-6 3M Времето Појас, Гума, 225 mm Надвор од Обемот, 6 mm Ширина, 3 мм Теренот, 75 Заби

Достапност: Залиха
DEN 268.32

Надмине САД RMA Стандард IP-24 рејтингот нивоа.Трапезоидна Заб.Непроблематична алтернатива на синџир на дискови.Употреба во правосмукалки, пумпа за вода, принтери, препишувач, трчање и фитнес опрема.Одлично за многу домашни проекти и корисни за DIY Корисна Човек.BESTORQ Трапезоидна Забот на времето појаси се со висок капацитет индустриски времето појаси.Тие нудат сигурен, економски и непроблематична алтернатива на синџир на дискови.Во споредба со синџир дискови BESTORQ Трапезоидна Забот на времето појаси се поеколошки, смазка-бесплатно, потивок и пониски во цената.BESTORQ Трапезоидна Забот на времето ремени нудат одлични перформанси.На ремени функција висока температура chloroprene полимер во текот на.Со високи перформанси, ткаени, најлон се базира на ткаенина се соочува материјал е дизајниран и тестирани за високо отпорни на абење перформанси.Поддршка е прецизност земјата за непречено униформа работи.На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Лабораторија и на Терен Тестирање покажа дека BESTORQ е супериорен или во најлош случај еквивалент на други премиум бренд индустриски времето појаси.На BESTORQ Трапезоидна Забот на времето ремени надмине САД RMA Стандард IP-24 рејтингот нивоа и да се споредуваат со премиум производители рејтингот за Трапезоидна Забот на Времето појас коњски сили Оценка нивоа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Надмине САД RMA Стандард IP24 рејтингот нивоа.Трапезоидна Заб.Непроблематична алтернатива на синџир на ди

Надмине САД RMA Стандард IP24 рејтингот нивоа.Трапезоидна Заб.Непроблематична алтернатива на синџир на ди

Времето појас xl 0.5 x 7.6 Во ПЛ T38 На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и х

На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiber

НИСКО ниво на БУЧАВА & ВИСОКА ТОЧНОСТ појас има карактеристика на ниско ниво на бучава и мали производст

На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiber

На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiber

Модел : 260 XL , Име на Производ : Тајмингот Појас.Забите Количина : 130 ; Теренот : 5.08 mm / 0.2"; Појас Ширина : 10мм /

Една Нова Резервни D1250 H300 D&D Powerdrive Времето Појас Производителот Дел# : D1250 H300 PACKAGED UOM : 1 Each TECHNICAL СПЕЦИФИКАЦ

На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiber

Теренот (во) : 0.08 Број на Заби : 145 Ширина : 0.375" / 10 mm.Теренот Должина : само 11,6" / 294.64 mm.Тоа се прави на neoprene з

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или пови

Robot Digg Опремување На Одлуки, Зајакнување На Инженери.Одговара за Пренос на вртежен момент и Светлина Опт

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или пови

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или пови

На ремени надмине сад rma објавени рејтингот нивоа.Појас може да не дојде во картон ракав.Квалитетот моќ

Надмине САД RMA Стандард IP24 рејтингот нивоа.Трапезоидна Заб.Непроблематична алтернатива на синџир на ди

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или пови

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или пови

Scroll