Ново
Ајде да Играат Dreidel На Hanukkah Игра 2 Мулти Обоени крупните Страна се Насликани Дрво Dreidels - Инструкции се Вклучени

Ајде да Играат Dreidel На Hanukkah Игра 2 Мулти Обоени крупните Страна се Насликани Дрво Dreidels - Инструкции

Достапност: Залиха
DEN 191.76

ДРВЕНИ DREIDELS : Висок Квалитет на 2.5" инчен X-Large Страна се Насликани Дрвени Dreidels.Ајде да Играат Dreidel Hanukkah Игра се Врти Врвот.БОИ : Рака-Насликани Мулти-Обоени Дрвени X-Large Dreidels со хебрејски Букви.Одлична за сите Деца на Возраст од 3 и нагоре.ПАРТИЈА се ЗАЛАГА за : Дрвени Dreidels Партија Корист додава Забава и Атмосферата во вашата партија дека ќе ја напушти добри спомени да ги сите вашите гости!Тие се прекрасни подароци за Роденден Партии, Карневал Награди, Училница Награди, Goodie торба Спојници, и многу повеќе!.ПАКЕТ : Доаѓа во 2-Пакет со Детални Dreidel Игра Инструкции се Вклучени.КУПИ РИЗИК : Во Dreidel Компанија, ние целосно стоиме зад нашите производи со вкупно задоволство и 100% пари гаранција за враќање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【ВисокоКвалитетни Играчка】Овие магнетни жиро тркала не се лесно да се падне, функција добро усогласен

БОИ и ДИЗАЈН : Разни бои се достапни.Дизајниран со цвет форма, овие гиро изгледа навистина симпатична.ВР�

Погоден За Детска Играчка И Дома Декорација, И, Исто Така, Може Да Биде Прекрасен Подарок За Вашите Прија

【Prefect Рамнотежа】 : Кога се откачи на мазна површина како што се конкавна леќа или подни плочки,ние тешко

Погоден за детска играчка и дома декорација, и, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашите прија

Примена : Се Врти Врвот Играчка Е Погодна За Разни Места И Може Да Бидат Вовлечени На Стакло, Ѕидови, Подо

Трепка Жиро Тркала Место воланот на патеката, тилт нагоре и надолу за да се соберат на динамика и да се в�

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : фабрика се играчки во избрани бои се вклучени во секој пакет.Дизајниран со трепкачко св

Дизајниран со трепкачко светло, нашата партија сет од 12 вртат играчки се привлечни за децата да си играа

Ве молиме Имајте предвид дека Паричник Случај Само Наменета за Samsung Галакси Забелешка 9,не е компатибиле

Доволно за да ги споделите со пријатели и мини големина за носење лесно : ќе добиете 36 парчиња на спин бл�

ДИЗАЈН СВОЈ HANUKKAH ДРВЕНИ DREIDEL : Ова е неверојатно DIY уметнички проект!Дозволете вашите деца ослободете ја

Scroll