Ново
Мали корпата за Ѓубре со Капак Девојка Гасови Две Магариња од нејзината Рака со Мандарина Патка Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Спалнат

Мали корпата за Ѓубре со Капак Девојка Гасови Две Магариња од нејзината Рака со Мандарина Патка Круг Recycle

Достапност: Залиха
DEN 1199.76

Производ параметри : Капацитет(7 Liter/1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдете ја големината на производот е со големина сакате пред да ја купите, така што нема да ви донесе непотребни проблеми.Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Врвот со притиснете горниот капак, молчи дизајн, без бучава и исклучување.Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така, може да се скрие грдата ѓубре торба и да се заштити вашата приватност, го направат вашиот животната средина повеќе чисто и уредно.Парична казна изглед : На производ има три faux дрво жито нога поддршка, така што не треба да се превиткуваат кога го користите.Ѓубре лименки се згодни и убави.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто така, да се направи една убава декорација.Нашата продавница нуди различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, можете да изберете било која според потребите на сцена дома.Користете сценарио : стилски мали корпата за ѓубре може да се постави било каде сакате, особено во склопот на празни места или во тесни простори.На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или дури и како пелена корпата за ѓубре.Нашата услуга:Ако имате прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте не директно.Ние се стремиме да ги задоволиме нашите клиенти и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа од денот на приемот на пораката.Вие не мора да си помисли дека мал корпата за ѓубре може да биде толку убаво шик.High-end пластика се лесни, трајни и лесни да се чистат, со faux дрво нозе, додавање на уметничкиот допир да вашиот дом.Нека остварување на мисијата на содржат ѓубре додека не заборавајќи да се биде дома beautifier.Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна перница те прави полесно да се поправи и да го замени ѓубре торба.На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе не треба да се наведнуваат надолу за да го фрли ѓубрето.Совет : Поради различни монитори, на производот ќе имаат мала боја разлика, ве молиме да се разбере.Кога производот е испратена, се должи на превозот ограничувања, три дрвени нозете на корпата за ѓубре е отстранет, пакетот доаѓа со едноставна шрафцигер, на нозете може да се зезнав на по приемот.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши вашите проблеми побрзо.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Материјал : ѓубре колекционер се направени од храна одделение флексибилни и меки силиконски материјал,

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

★Мултицел ѓубре што може да обезбедува чиста и елегантен изглед кој може да се одржи вашата отпад или с

Материјал кој се користи е полипропилен.Произведено во Италија.Модерен и елегантен дизајн.Опремени со

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше

РАЗНОВРСНА : Wastebasket совршен за користење во вашата спална соба, купатило, кујна, колеџ ученичкиот дом, ка

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше

3 Gal Висок КапацитетLecerent селски farmhouse ѓубре може да мерки 10.5"(L) x 7"(D) x 13.2"(H), да обезбеди повеќе простор за ѓ

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше

КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешкидолжност материјали .Кујна ѓубре може да с

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Ги чистат со влажна крпа; На трајни пластични лагер кофа може да се печете надвор со благ сапун и вода ко

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија Ова канти се совршен додаток за да се установи каде просторот е на преми

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

СЕТ ОД 2 : Вклучува и 1 тоалет сад четка со индивидуален држач за чување на четка по употреба; Тоа tucks убаво

【Големина】Висина (14.3 инчи) дијаметар (8.7 инчи), 7 литри / 1.8 литри капацитет 【Трајни и мирисдоказ, лесен

6 Qt, Кралска сина, пластични суета wastebasket, 10x 71 / 4x 10, атрактивен дизајн има многу користи во бања, спална со

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : едноставен и елегантен Дизајн ја прави мала отпад кошница совршен за секоја соба.Таа

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

SMART ДИЗАЈН : Набори стан, кога не е во употреба, лесно за чување.РЕЦИКЛИРАНИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од ек

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

【Големина】Висина (14.3 инчи) дијаметар (8.7 инчи), 7 литри / 1.8 литри капацитет 【Трајни и мирисдоказ, лесен

Scroll