Ново
Мали корпата за Ѓубре со Капак Бајката Фантазијата на Магичен Темно Виолетова ноќното Небо со Блескави Ѕвезди со Дрво Нозе Wastebasket Едноставни Човечки Круг Ѓубре за ?

Мали корпата за Ѓубре со Капак Бајката Фантазијата на Магичен Темно Виолетова ноќното Небо со Блескави Ѕвезди

Достапност: Залиха
DEN 1439.76

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H. Можат да може да се одржи до 7 Литар/1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е совршена големина за под шалтери, под тоне и други мали простори, се вклопува во области како што ходници, агли и помеѓу мебел, итн. 【Магија капак дизајн】 Само еден прст е потребно за лесно отворање и затворање на капакот, кои совршено ги крие вашиот ѓубре торба и на вашата приватност.Капакот може да се спречи ширењето на ѓубре мирис и да се спречи вашиот непослушен миленици од излегува ѓубре во ѓубре може. 【Креативни дрвена нога заградата】 На висок квалитет на дрвени дизајн е повеќе интегриран во домот дизајн.Тоа може да се користи како украс за да одговараат на вашиот простор.На зголемената дизајн е полесно да се чисти, а тоа е чиста и хигиенски, и тоа не е лесно да се акумулира ѓубре. 【Лесен за употреба】 На цилиндрични дизајн го прави ѓубре може да има без мртви агли и лесно се чистат.Тој е опремен со хуманизирано внатрешна рамка, и ѓубрето, торба е лесно да се поправи и да го замени.Нашата мисија е да се направи работа полесно. 【Убаво декорација】 Со својот уникатен дизајн, нашиот ѓубре лименки со капаци се направи за совршен едноставен подарок идеја за housewarming или годишнина.Ако има нешто во врска со овие мали корпата за ѓубре стил кој не е на исто ниво со вашите очекувања, ве молиме да допрат до нас, па ние може да се направи нешто подобро. - Поттикнување правилно отстранување на отпадот додека се лесно додавање убав селски или модерен шарм во вашиот дом. - Лесно & санитарна употребаефикасно крие ѓубре и го задржува кеса ѓубре во место. Големина совршено за помали простори, овие кружни отпад од лименки се вклопуваат во бања шкафове, неискористениот аглите или во близина на тоалет.Со толку многу модел на располагање, ќе сакате еден во секоја соба од вашиот дом!На издржлив материјал е лесно да се чисти. - Корпата за ѓубре со капак е добро запечатен.Место во кујна, бања, Спална соба, перење соба, канцеларија, или каде што сакате.Велат дека НЕМА да лош мирис и неуредна. - Пред превозот, ние внимателно ќе ги провери секој производ да се обезбеди дека производот е здрава и пакувани внимателно да се осигура дека потрошувачите добиваат задоволително производи. - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние со нетрпение очекуваме да ви служи и ќе ви одговори во рок од 24 часа. - Поради различни следи модели, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата. - Поради прирачник за мерење и инструмент разлики, може да биде грешка на 1~3cm, ве молиме да се разбере. - Убави модел на површината на мали ѓубре може да го прави тоа не како корпата за ѓубре, но одликување, кое што одговара на вашата соба.Вашите гости ќе бидат изненадени кога ќе дознаат дека тоа е корпата за ѓубре. - Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во следи модел или снимање светлината. - Поради разликата помеѓу прирачник за мерење или мерење алатки, ве молиме да дозволи отстапување во рок од 1-3cm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

3 Gal Висок КапацитетLecerent селски farmhouse ѓубре може да мерки 10.5"(L) x 7"(D) x 13.2"(H), да обезбеди повеќе простор за ѓ�

Издржливи, Силен , Здрав и убав.МултиЦел : Овој разновиден отпад бин е погоден за секоја соба без разлика

Tthis тенок бин е брилијантно лесни,што ја прави совршена за движење помеѓу канцеларии или соби.РАЗНОВРСН�

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�

Направени од издржлива пластика.Овална форма, конусни од врвот до дното.Има 7 quarts или 1.75 литри.Околу 7" X 9"

КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешкидолжност материјали .Кујна ѓубре може да с�

Круг ѓубре може да има дијаметар од 9 инчи (22cm) и висина од 14 инчи (36cm).Поддржани од страна на три дрвени но�

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешкидолжност материјали .Кујна ѓубре може да с�

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : едноставен и елегантен Дизајн ја прави мала отпад кошница совршен за секоја соба.Таа

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Големина : 14.3"Висина x 8.7"Дијаметар; 7 Литар / 1.8 Литри.Ве молиме проверете ги производ големина во втората �

Големина : 17.5x16x9.5cm,Боја : Розова,Материјал : Оксфорд Ткаенина.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за sta

Вклучува 3 одделни wastebaskets со 12" дијаметар на врвот, 9" дијаметар база, и 14" висина.Обезбедува ѓубре и рецик�

РАЗНОВРСНА : Wastebasket совршен за користење во вашата спална соба, купатило, кујна, колеџ ученичкиот дом, ка�

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ корпата за ѓубре / отпад кошница е направен од Тешкидолжност материјали .Совршен за т

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Ги чистат со влажна крпа; На трајни пластични лагер кофа може да се печете надвор со благ сапун и вода ко�

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

【Големина】Висина (14.3 инчи) дијаметар (8.7 инчи), 7 литри / 1.8 литри капацитет 【Трајни и мирисдоказ, лесен �

Scroll