Ново
JIUYUE Домаќинство Ѓубре може да Ѓубре Корпа за Ѓубре Може да Wastebasket Шарени Ѓубре Лименки Без Покритие за Тоалет Тоалет Тоалет Кујни Ѓубре може да (Боја : Бела, Големина

JIUYUE Домаќинство Ѓубре може да Ѓубре Корпа за Ѓубре Може да Wastebasket Шарени Ѓубре Лименки Без Покритие

Достапност: Залиха
DEN 1514.40

Издржливи, Силен , Здрав и убав.Мулти-Цел : Овој разновиден отпад бин е погоден за секоја соба - без разлика дали во канцеларија, кујна, купатило или спалната соба, корпа служи како идеално решение за управување со отпад.Уникатен Дизајн : Модерен дизајн, лесен, отпорен на гребење.Ви помага да се задржи сè уреден и организиран.Големина : 21.5*25 CM.Пакување : 1*Пакет.Големината и стил направи ова може да работат во толку многу места низ вашиот дом.Големина : 21.5*25 CMPacking : 1*Package Fits Секоја Соба - совршена големина може да се соберат ѓубрето, во канцеларии, спални соби, кујни, playrooms, јадење соби, dens, гаражи и повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ корпата за ѓубре / отпад кошница е направен од Тешкидолжност материјали .Совршен за т

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија Ова канти се совршен додаток за да се установи каде просторот е на преми�

СТИЛСКИ & ДОМОТ – Овој дизајнер парче е совршен за отпад, како што ткиво, храна, шминка и други мали отпад

Круг ѓубре може да има дијаметар од 9 инчи (22cm) и висина од 14 инчи (36cm).Поддржани од страна на три дрвени но�

◆Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни email и Ние Ќе Ви Послужи Wholeheartedly ◆За разлика од Обичен Мал Ѓуб

Tthis тенок бин е брилијантно лесни,што ја прави совршена за движење помеѓу канцеларии или соби.РАЗНОВРСН�

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Материјал кој се користи е полипропилен.Произведено во Италија.Модерен и елегантен дизајн.Опремени со �

КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешкидолжност материјали .Кујна ѓубре може да с�

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�

Ги чистат со влажна крпа; На трајни пластични лагер кофа може да се печете надвор со благ сапун и вода ко�

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Големина : 14.3"Висина x 8.7"Дијаметар; 7 Литар / 1.8 Литри.Ве молиме проверете ги производ големина во втората �

【Големина】Висина (14.3 инчи) дијаметар (8.7 инчи), 7 литри / 1.8 литри капацитет 【Трајни и мирисдоказ, лесен �

Scroll