Ново
Purina Friskies Направени во САД Мачка Третира; Партија Микс Пилешко Љубители Криза - 20 мл. Канистер

Purina Friskies Направени во САД Мачка Третира; Партија Микс Пилешко Љубители Криза - 20 мл. Канистер

Достапност: Залиха
DEN 203.76

Еден (1) 20 мл.канистер - Purina Friskies Направени во САД објекти мачка Третира, партија Микс пилешко Љубители криза.Вистински кокошка е #1 состојка.Само 2 калории по третираат за вина-слободен snacking.Крцкава текстура помага на чистење на нејзините заби.Комплетна и избалансирана формулиран за лекување на возрасни мачки.Добиете партија започна со Friskies Партија Микс.Примами вашата мачка со преда-fectly пријатен вкус на Purina Friskies партија Микс пилешко љубители криза возрасни мачка третира.Вистински кокошка е #1 состојка во оваа mouthwatering рецепт, па можете да се чувствуваат добро за препуштање на нејзиниот вкус пупки помеѓу оброците.На крцкава текстура го задржува нејзиното среќно nibbling далеку, а исто така помага за чистење на нејзините заби, и на забава форми фати нејзиното внимание секој пат кога ќе нудат лекување.Награда неа за да биде вашиот најдобар пријател со давање на нејзиното лекување кога ќе дојдеш дома на крајот на денот, или да се вклучат неколку парчиња во изведба со вашата мачка придружник.Таа добива на вкус и текстура таа adores, и ќе добиете додадена мир на умот, која доаѓа од исхраната на своето ужинка поддржан од доверлив бренд.Формулиран за возрасни мачки, ова Purina Friskies партија Микс рецепт обезбедува прекрасни начин да се покаже вашата мачка таа е центарот на вашиот свет.Цел Purina Friskies мачка третира денес, и да даде вашата мачка вкус искуство кое испорачува во секое време.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Снопови Вклучува : Полнење Под 1.8 калории по лекување.Our Pets ИграNЛекување на Топки Интерактивна Играчки;

Сертифицирани Органски замрзнувањесушени пилешки гради коцки за кучиња и мачки.Човековите Одделение и

????ЈА ОЛЕСНУВА ДЕНТАЛНА ХИГИЕНА ???? : Орална нега за мачки преку exfoliating денталниот плак buildup прозорци на ка

56 Тендер Паузаосвен Третира во Секоја Кутија 2 Кутии на Секој Вкус за Вкупно 6 Кутии 100% рециклираат и пов

Овој удобен када содржи 9.75 оз.на МАЧКИ GREENIES Крцкава Стоматолошки Третира во Рерна Печено Пилешко Вкус.К

Поддржува Чисти Заби и Свеж Здив.Помага во Намалување на Плак и забен камен Израстоци Преку Природни Гу

Содржи еден (1) 16 оз.када ИСКУШЕНИЈА Класичен Мачка Третира Shrimpy Ракчиња Вкус.Вашиот возрасни мачка не мо

12 ПАКУВАЊЕ : Секој Delectables Lickable Третира пакет вклучува 12 – 1.4унца пошта.НЕРЕЦЕПТ МОРСКА храна : Направен б

ВАКУУМ ЗАПЕЧАТЕН ВНАТРЕШЕН ТОРБИЧКА : Задржува максимална свежина, ги штити производот од кршење и обез

Однесувајте се кон вашиот кити со овие нискокалорична мокра мачка храна третира.Се одликува со течни пр

Scroll