Ново
Karman Здравствена заштита Рициново со 5/16 инчен Лого, Црна, 6 X 1, 1 Фунта

Karman Здравствена заштита Рициново со 5/16 инчен Лого, Црна, 6 X 1, 1 Фунта

Достапност: Залиха
DEN 426.72

6x1 инчен Црна Рициново. 5/16 имајќи.Тврда Гума погодна за Внатрешна и надворешна употреба.Црна гума е не-означување.Се препорачува за вокер/rollator замена тркала.Karman Здравствена заштита нуди најдоброто во замена на компоненти за rollators или пешаци.На C46 6"x1" црна цврста рициново е совршен за секој корисник во потрага за замена таму rollator casters со не означување алтернатива, совршен за внатрешна и надворешна употреба.На 5/16" се речиси компатибилна со речиси било rollator на пазарот.Одлична цена ефикасно решение и лесно да се инсталира.Компатибилен со повеќето rollator вокер брендови со 6" тркала.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тоа, исто така, може да се направи на гуми рамномерно се истакна и апсорбира шокот кој може да обезбеди п�

Тоа, исто така, може да се направи на гуми рамномерно се истакна и апсорбира шокот кој може да обезбеди п�

Тоа, исто така, може да се направи на гуми рамномерно се истакна и апсорбира шокот кој може да обезбеди п�

4 Pcs Рициново Тркала Со Лого за Rollator Вокер Замена на Делови оков за Мебел Тркала.Пред Рициново Големина : 8

Висок квалитет на дизајн 6" во дијаметар.Ќе одговара на повеќето rollators и колички кои користат 6" рициново.�

Тоа, исто така, може да се направи на гуми рамномерно се истакна и апсорбира шокот кој може да обезбеди п�

Удар скутер тркала големина : 100mm дијаметар * 24mm ширина.Има збор 4pcs удар скутер замена тркала со ABEC7 лежиш�

Тоа, исто така, може да се направи на гуми рамномерно се истакна и апсорбира шокот кој може да обезбеди п�

❤Материјал : ПВЦгума, тврда, ABS тркала, опремени со топката лежиштасо завртки, strongand издржлива ❤Дијамета

Тоа, исто така, може да се направи на гуми рамномерно се истакна и апсорбира шокот кој може да обезбеди п�

Тоа, исто така, може да се направи на гуми рамномерно се истакна и апсорбира шокот кој може да обезбеди п�

Scroll