Ново
Polaroid 12 Флексибилни Tripod Со Заштитна Зафат-Пена Слој (Сина) За Дигитални Фото Апарати & Camcorders

Polaroid 12 Флексибилни Tripod Со Заштитна Зафат-Пена Слој (Сина) За Дигитални Фото Апарати & Camcorders

Достапност: Залиха
DEN 688.56

Супериорен Во Однос На Другите Флексибилни Tripods Благодарение На Својата Единствена Потпора-Пена Слој Кој Спречува Scuffs И Гребнатини, Со Истовремено Подобрување На Контрола.Не Изложени Зглобовите Да Стиснете Прсти Или Оштетување Површини.Заклучување Со Завртување Топката Главата Прифаќа Речиси Сите Уреди Со Стандардни Tripod Планината.Има Заклучување Топката Главата И Брзо Ослободување Плоча.Благодарение на неговата заштитна зафат-пена слој на Polaroid Флексибилни tripod додава едно ново ниво на флексибилност да се флексибилни tripods.Настрана од овозможувајќи да се заврши околу објекти без да се грижи за гребнатини, scuffs и затегнете прсти кои се јавуваат со постари флексибилни tripods.Единствена потпора-пена слој, исто така делува како заштитен шок апсорбер додека подобрување на зафат-способност за флексибилна нозе се Комбинираат што со своите заклучување топката главата и брзо ослободување плоча и лесно да се види зошто ќе се ужива нов степен на флексибилност со Polaroid флексибилни tripod.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[ ЛЕСНО ДА се РАБОТИ, & BLUETOOTH REMOTE CONTROL ] Овој tripod е опремен со џеб далечински уред со Bluetooth компатибилен со IO

Цевката е направен од алуминиум материјал, глава усвојува пластични материјали, многу издржливи и цврс�

Лесен и пренослив, капакот до мала големина со торбичката.Мала тежина и преносни, капакот до мала големи

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

【Висок квалитет на Видео Tripod】Усвојување на алуминиумски легури изградба,професионална камера tripod е з�

2ВО1 ФУНКЦИЈА:Тоа може да биде директно се одржа како рачка или да се става на десктоп како мини tripod,обез

ПРИМЕНА : Универзална заградата за 3 D holographic проектор фан рекламирање машина, погоден за сите модели од 42

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

На Promaster XCM 528 CK е КАРБОНСКИ ВЛАКНА верзија на XCM 528 K.Кратката 180° виткање нозе.Двојна акција топката глава�

【Количка & Растеглив】Мали tripod, фиксен и антисе тресат, не заземаат простор, да ги искористат предностит

Компактен професионални tripod, се протега на 1.59 m, огради надолу за да само 47.5 см и тежи само 930g.Совршен за н

Овој производ е направен од најлон, кој е издржлив и има долг животен век.Лесен за носење и употреба.Едно

На Mantis tripod интегрира во себе повеќе функции во еден, на состанокот на речиси сите потреби во Vlog снимање.П

Dualоската меур нивоа вдлабнати во брзо ослободување база овозможи лесно израмнување на камерата откако

Алуминиумска Конструкција.Насочена Рачка за Пораст на Вредноста.Баласт Кука.Централно Заклучување На �

Сè што треба да заврши 3 Tripod Нога горен дел : 3 Ролни од Плута Лента, 1 Тек на Gaffer Лента , 3 Ленти Само Лепило �

Scroll