Ново
CamKix 2in1 Пиштол Handgrip и Tabletop Tripod компатибилен со GoPro Херој 7, 6, 5, 4, Црна, Сесија, Херој 4, Сесија, Црна, Сребрена, Херој+ LCD, 3+, 3, DJI Osmo Акција и другите

CamKix 2in1 Пиштол Handgrip и Tabletop Tripod компатибилен со GoPro Херој 7, 6, 5, 4, Црна, Сесија, Херој 4,

Достапност: Залиха
DEN 189.36

2-во-1 ФОТО & ВИДЕО КОМПЛЕТ : На Рака Зафат и Tabletop Tripod може да се користи на различни начини, со широк спектар на компактен акција и фото апарати.Проверка на производ слики за примери или да продолжите со читање.СТАБИЛЕН ШУТ : пиштол тип рака зафат ви нуди цврст стисок за да се задржи вашиот Go Pro или компактен камерата стабилна, што резултира во подобро слики.Исто така одлична за selfies!.ЛЕСНИ & КОМПАКТЕН : На рака зафат/tabletop tripod тежи само 89 грама (3.14 унци) и е количка.Неговите компактни димензии и мала тежина се направи тоа лесно да се донесе со вас, каде и да сте.ЗА GOPRO/DJI OSMO АКЦИЈА и КОМПАКТЕН фотоапарат : На рака зафат е опремен со Go Pro tripod адаптер, компатибилни со рамка/домување на вашиот Go Pro HERO4, Сесија, Црна, Сребрена, Херој+ LCD, 3+, 3, 2 и 1. Стандардот tripod конекција исто така ви овозможува да прикачите други компактен фото или видео камери.ТРЕБА ДУРИ И ПОГОЛЕМА ФУНКЦИОНАЛНОСТ?Cam Kix нуди широк избор на Go Pro, камера и мобилен телефон додатоци кои може да се меша за да креирате ваши сопствени решенија.Треба поширок агол?Обидете Cam Kix Телескопски Пол.Сакате да ја фатите акцијата со вашиот мобилен телефон?Обидете Cam Kix на камерата Леќи на Камерата за Полнење со Универзален Телефон Држачот.Можностите се бескрајни!.Рака Зафат и Tabletop Tripod може да се користи на различни начини, со широк спектар на компактен акција и фото апарати.Проверка на производ слики за примери или да продолжите со читање.Пиштол-тип handgrip ви нуди цврст стисок за да се задржи вашиот Go Pro или компактен камерата стабилна, што резултира во подобро слики.Исто така одлична за selfies!.На handgrip/tabletop tripod тежи само 89 грама (3.14 унци) и е количка.Неговите компактни димензии и мала тежина се направи тоа лесно да се донесе со вас, каде и да сте.На handgrip е опремен со Go Pro tripod адаптер, компатибилни со рамка/домување на вашиот Go Pro HERO4, Сесија, Црна, Сребрена, Херој+ LCD, 3+, 3, 2 и 1. Стандардот tripod конекција исто така ви овозможува да прикачите други компактен фото или видео камери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Лесен и пренослив, капакот до мала големина со торбичката.Мала тежина и преносни, капакот до мала големи

Супериорен Во Однос На Другите Флексибилни Tripods Благодарение На Својата Единствена ПотпораПена Слој Ко

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

【Висок квалитет на Видео Tripod】Усвојување на алуминиумски легури изградба,професионална камера tripod е з�

[ ЛЕСНО ДА се РАБОТИ, & BLUETOOTH REMOTE CONTROL ] Овој tripod е опремен со џеб далечински уред со Bluetooth компатибилен со IO

Компатибилен со Планината Тип : Tripod.Trikon.Тип : Застане.Образец Од Страна На Froo!Trikon CK Tripod Комплет 2 начин panhea

Вклучува 75mm израмнување полусфера со целосна заклучување со завртки 1⁄4 вртливата брави за заклучување

Овој производ е направен од најлон, кој е издржлив и има долг животен век.Лесен за носење и употреба.Едно

Пакет Тежина : 1.0 lbs.Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита.Пакет Количина : 1 Земја На Потекл

4.2 cm работи висина и не се лизга гумени нозе се обезбеди stabler снимката кога пукање од страна на време заст

Max.висина (w / o центар колона) : 1290mm Max.висина (со центар колона) : 1580mm Укината должина : 540mm Нога Дел : 4 Мин.вис

Оваа Камера Tripod Може Да Се Земе Живописни, Професионални Фотографии.Висина Прилагодливи Камера Tripod Пос�

Камерата гледишта се насекаде.До нив лесно со Bendy флексибилни tripods од XSories.Формата на нозете околу буквал

2ВО1 ФУНКЦИЈА:Тоа може да биде директно се одржа како рачка или да се става на десктоп како мини tripod,обез

Dualоската меур нивоа вдлабнати во брзо ослободување база овозможи лесно израмнување на камерата откако

1 / 4" завртка на врвот, поместена со гума која може да се заштити вашиот камера од нула.Лесен и пренослив, �

Scroll