Ново
Floerns Жените Boho Еластичен Појас Шамија Печати Pleated Midi Здолниште

Floerns Жените Boho Еластичен Појас Шамија Печати Pleated Midi Здолниште

Достапност: Залиха
DEN 647.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Еластична затворање.Напомена : Ткаенина нема водат.Шамија букви, со целосна должина, midi еластичен појас boho здолниште.Повод : Костим за Пролет/Лето/Есен, забава, одмор, патување или само повик носат.Модел : Висина : 68.5 инчен,Биста : 31.9 инчен,Половината : 24inch,Колковите : 33.9 инчен Носат : S. Молиме обратете се на Големината на Табелата во Опис на Производот како што е подолу.Бои и шема на здолниште беше толку фаќање на око.Јас обично се носат фармерки, но јас сум бил полн со љубов носи фустани и здолништа.Материјалот е мек и лесен.јас не треба да железо или пареа здолниште од материјалот не чупка.Тоа е совршен за пакување само carryon, бидејќи тоа е тенок и лесен.Голем е совршен јас сум 5'4 и 160lbs.Еластичен појас е удобно.Тоа е убаво и flowy целокупната тоа е забавно здолниште може да се совпаѓаат со јасните блузи да се направи шик облека!.Сакам ова здолниште.Супер симпатична.Мала тежина.Im 53" и носи тоа како висок половината тоа беше совршено во врвовите на моите нозе.Поврзан со некои сандали и тоа беше совршен.Јас спарени со Amoretu женска лето обична памучна маица во Бургундија и да добијат многу комплименти.Овој класичен BOHO печати pleated здолниште оди со сè.Тоа е совршен за camisole, култури блузи и кошули.Кога времето е студено, за појавување на грбот е одличен избор.Тоа ќе направи да изгледате супер шармантната и елегантна.Овој шик и шармантна pleated здолниште е погоден за запознавање, партија, плажа, одмор, свадба, саем, коктел, секојдневно на повик.Здолништа со различни цртежи се направени од различни ткаенини, со малку различни текстури и големини.Ве молиме љубезно ве молиме проверете ја големината на табелата во фотографијата листата пред да нарачате и да го изберат правото големина за вас.Можете да создаде свој стил со спарувањето различни печати здолништа со различни стилови на врвот.Големина : Large Color : Мулти Scarf The бои и шема на здолниште беше толку фаќање на око.Јас обично се носат фармерки, но јас сум бил полн со љубов носи фустани и здолништа.Материјалот е мек и лесен.јас не треба да железо или пареа здолниште од материјалот не чупка.Тоа е совршен за пакување само carryon, бидејќи тоа е тенок и лесен.Голем е совршен јас сум 5'4 и 160lbs.Еластичен појас е удобно.Тоа е убаво и flowy целокупната тоа е забавно здолниште може да се совпаѓаат со јасните блузи да се направи шик облека!Големина : Small Color : Мулти Scarf Love ова здолниште.Супер симпатична.Мала тежина.Im 53" и носи тоа како висок половината тоа беше совршено во врвовите на моите нозе.Поврзан со некои сандали и тоа беше совршен.Големина : Large Color : Мулти Ditsy Floral I спарени со Amoretu женска лето обична памучна маица во Бургундија и да добијат многу комплименти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Полиестер.Повик Здолниште Кошула Полнила.жените здолништа коленото должина на затворање.жените здо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Им Помогнам.Drawstring Plaid зат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

88% Најлон, 12% Spandex.Увезени.Копче затворање.УДОБНОСТА ТКАЕНИНИ : Лесни водат најлон ткаенина фитили влага

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 83% Полиестер, 17% Spandex.Еластична затвора

❥летни фустани за жени женска фустани бели фустани за жени женска летни фустани црни фустани за жени бе

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Сомотски.Се повлече На затворањ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Сезона : Пролет,Лето,Есен, Повод : Случ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 88% Полиестер / 12% Lycra.Еластична затвора

100% Полиуретан.Ткаенини : мека и мало истегнување.Карактеристики : солидна боја, стп кожа, висока половин

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 83% Полиестер, 17% Spandex.Еластична затвора

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Staples од страна На Капка.Модели се 5'10" носи голем

молив здолниште црна skater здолниште циганска здолниште долго бело здолниште bodycon здолниште pleated макси зд

100% Полиуретан.Ткаенини : мека и мало истегнување.Карактеристики : солидна боја, стп кожа, висока половин

100% Полиестер.Еластична затворање.Напомена : Ткаенина нема водат.Шамија букви, со целосна должина, midi ела

Полиестер,Spandex.Патент затворање.Машина За Миење.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex.Мека и drape добро ткаенина

кожа линија копчето надолу до flowy здолниште селанец здолниште црна и златна здолниште обичен црно здолн

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Staples од страна На Капка.Модели се 5'10" носи голем

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Туту Здолниште Материјали : Најлон+ По

Патент затворање.Патент затворање.Големина : M половината 26.4 во / 67 cm; L половината 28.0 во / 71 cm; XL половинат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Еластична затворање.Нап

Полиестер,Spandex.Патент затворање ✿✿Точно НИ Големина, ве Молиме изберете ја вашата нормална големина ✿

Scroll