Ново
Floerns Жените Boho Еластичен Појас Шамија Печати Pleated Midi Здолниште

Floerns Жените Boho Еластичен Појас Шамија Печати Pleated Midi Здолниште

Достапност: Залиха
DEN 647.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Еластична затворање.Напомена : Ткаенина нема водат.Шамија букви, со целосна должина, midi еластичен појас boho здолниште.Повод : Костим за Пролет/Лето/Есен, забава, одмор, патување или само повик носат.Модел : Висина : 68.5 инчен,Биста : 31.9 инчен,Половината : 24inch,Колковите : 33.9 инчен Носат : S. Молиме обратете се на Големината на Табелата во Опис на Производот како што е подолу.Бои и шема на здолниште беше толку фаќање на око.Јас обично се носат фармерки, но јас сум бил полн со љубов носи фустани и здолништа.Материјалот е мек и лесен.јас не треба да железо или пареа здолниште од материјалот не чупка.Тоа е совршен за пакување само carryon, бидејќи тоа е тенок и лесен.Голем е совршен јас сум 5'4 и 160lbs.Еластичен појас е удобно.Тоа е убаво и flowy целокупната тоа е забавно здолниште може да се совпаѓаат со јасните блузи да се направи шик облека!.Сакам ова здолниште.Супер симпатична.Мала тежина.Im 53" и носи тоа како висок половината тоа беше совршено во врвовите на моите нозе.Поврзан со некои сандали и тоа беше совршен.Јас спарени со Amoretu женска лето обична памучна маица во Бургундија и да добијат многу комплименти.Овој класичен BOHO печати pleated здолниште оди со сè.Тоа е совршен за camisole, култури блузи и кошули.Кога времето е студено, за појавување на грбот е одличен избор.Тоа ќе направи да изгледате супер шармантната и елегантна.Овој шик и шармантна pleated здолниште е погоден за запознавање, партија, плажа, одмор, свадба, саем, коктел, секојдневно на повик.Здолништа со различни цртежи се направени од различни ткаенини, со малку различни текстури и големини.Ве молиме љубезно ве молиме проверете ја големината на табелата во фотографијата листата пред да нарачате и да го изберат правото големина за вас.Можете да создаде свој стил со спарувањето различни печати здолништа со различни стилови на врвот.Големина : Large Color : Мулти Scarf The бои и шема на здолниште беше толку фаќање на око.Јас обично се носат фармерки, но јас сум бил полн со љубов носи фустани и здолништа.Материјалот е мек и лесен.јас не треба да железо или пареа здолниште од материјалот не чупка.Тоа е совршен за пакување само carryon, бидејќи тоа е тенок и лесен.Голем е совршен јас сум 5'4 и 160lbs.Еластичен појас е удобно.Тоа е убаво и flowy целокупната тоа е забавно здолниште може да се совпаѓаат со јасните блузи да се направи шик облека!Големина : Small Color : Мулти Scarf Love ова здолниште.Супер симпатична.Мала тежина.Im 53" и носи тоа како висок половината тоа беше совршено во врвовите на моите нозе.Поврзан со некои сандали и тоа беше совршен.Големина : Large Color : Мулти Ditsy Floral I спарени со Amoretu женска лето обична памучна маица во Бургундија и да добијат многу комплименти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Им Помогнам.Drawstring Plaid зат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Еластична затворање.Нап

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Staples од страна На Капка.Модели се 5'10" носи голем

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 83% Полиестер, 17% Spandex.Еластична затвора

Полиестер,Spandex.Патент затворање.Машина За Миење.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex.Мека и drape добро ткаенина

Светкавиот rhinestones стомак хип здолниште е направен од висок квалитет на алуминиум и кристал,тоа е силен и

Полиестер,Spandex.Еластична затворање 90%Полиестер 10%Spandex на жените skort здолништа со шорцеви фитили далеку п

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Staples од страна На Капка.Модели се 5'10" носи голем

Изградена во Шорцеви : Двоен слој стил дизајн со здолниште надворешниот и шорцеви внатрешно, го избегну

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Сомотски.Се повлече На затворањ

❥летни фустани за жени женска фустани бели фустани за жени женска летни фустани црни фустани за жени бе

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Еластична затворање.Нап

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер 拉链 затворање.Материјал

88% Полиестер / 12% Lycra.Еластична затворање.Soft & ВЛАГАWICKING Ова жените спорт здолниште skorts се направени од По

70% Акрил, 30% Волна.Увезени.Лесни, хедер волна мешавина џерси.Се тркалаат надолу корселе.Суровини рабовит

Памук Полиестер Смеса.Се повлече На затворање.Големина : има промени на облека големина врз основа на кл

Патент затворање.Патент затворање.Големина : M половината 26.4 во / 67 cm; L половината 28.0 во / 71 cm; XL половинат

плус големина пливаат здолниште долго црно здолниште макси здолниште жолта здолниште skater здолниште flowy

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 83% Полиестер, 17% Spandex.Еластична затвора

Чипка,Mesh.Жените Чипка Комбинација Еластична Двоен Слој Skort Здолниште.Вратоврска затворање.Секси Дизајн

Scroll