Ново
Floerns Жените Boho Еластичен Појас Шамија Печати Pleated Midi Здолниште

Floerns Жените Boho Еластичен Појас Шамија Печати Pleated Midi Здолниште

Достапност: Залиха
DEN 647.76

100% Полиестер.Еластична затворање.Напомена : Ткаенина нема водат.Шамија букви, со целосна должина, midi еластичен појас boho здолниште.Повод : Костим за Пролет/Лето/Есен, забава, одмор, патување или само повик носат.Модел : Висина : 68.5 инчен,Биста : 31.9 инчен,Половината : 24inch,Колковите : 33.9 инчен Носат : S. Молиме обратете се на Големината на Табелата во Опис на Производот како што е подолу.Бои и шема на здолниште беше толку фаќање на око.Јас обично се носат фармерки, но јас сум бил полн со љубов носи фустани и здолништа.Материјалот е мек и лесен.јас не треба да железо или пареа здолниште од материјалот не чупка.Тоа е совршен за пакување само carryon, бидејќи тоа е тенок и лесен.Голем е совршен јас сум 5'4 и 160lbs.Еластичен појас е удобно.Тоа е убаво и flowy целокупната тоа е забавно здолниште може да се совпаѓаат со јасните блузи да се направи шик облека!.Сакам ова здолниште.Супер симпатична.Мала тежина.Im 53" и носи тоа како висок половината тоа беше совршено во врвовите на моите нозе.Поврзан со некои сандали и тоа беше совршен.Јас спарени со Amoretu женска лето обична памучна маица во Бургундија и да добијат многу комплименти.Овој класичен BOHO печати pleated здолниште оди со сè.Тоа е совршен за camisole, култури блузи и кошули.Кога времето е студено, за појавување на грбот е одличен избор.Тоа ќе направи да изгледате супер шармантната и елегантна.Овој шик и шармантна pleated здолниште е погоден за запознавање, партија, плажа, одмор, свадба, саем, коктел, секојдневно на повик.Здолништа со различни цртежи се направени од различни ткаенини, со малку различни текстури и големини.Ве молиме љубезно ве молиме проверете ја големината на табелата во фотографијата листата пред да нарачате и да го изберат правото големина за вас.Можете да создаде свој стил со спарувањето различни печати здолништа со различни стилови на врвот.Големина : Large Color : Мулти Scarf The бои и шема на здолниште беше толку фаќање на око.Јас обично се носат фармерки, но јас сум бил полн со љубов носи фустани и здолништа.Материјалот е мек и лесен.јас не треба да железо или пареа здолниште од материјалот не чупка.Тоа е совршен за пакување само carryon, бидејќи тоа е тенок и лесен.Голем е совршен јас сум 5'4 и 160lbs.Еластичен појас е удобно.Тоа е убаво и flowy целокупната тоа е забавно здолниште може да се совпаѓаат со јасните блузи да се направи шик облека!Големина : Small Color : Мулти Scarf Love ова здолниште.Супер симпатична.Мала тежина.Im 53" и носи тоа како висок половината тоа беше совршено во врвовите на моите нозе.Поврзан со некои сандали и тоа беше совршен.Големина : Large Color : Мулти Ditsy Floral I спарени со Amoretu женска лето обична памучна маица во Бургундија и да добијат многу комплименти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

молив здолниште црна skater здолниште циганска здолниште долго бело здолниште bodycon здолниште pleated макси зд

Полиестер,Spandex.Патент затворање.Машина За Миење.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex.Мека и drape добро ткаенина

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 88% Полиестер / 12% Lycra.Еластична затвора

Изградена во Шорцеви : Двоен слој стил дизајн со здолниште надворешниот и шорцеви внатрешно, го избегну

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Женска Секојдневен Чипка Намали Сате

88% Полиестер / 12% Lycra.Еластична затворање.Soft & ВЛАГАWICKING Ова жените спорт здолниште skorts се направени од По

❥летни фустани за жени женска фустани бели фустани за жени женска летни фустани црни фустани за жени бе

100% Полиестер.Повик Здолниште Кошула Полнила.жените здолништа коленото должина на затворање.жените здо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Им Помогнам.Drawstring Plaid зат

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Staples од страна На Капка.Модели се 5'10" носи голем

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Сомотски.Се повлече На затворањ

88% Најлон, 12% Spandex.Увезени.Копче затворање.УДОБНОСТА ТКАЕНИНИ : Лесни водат најлон ткаенина фитили влага

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Како стилски како што е удобно, детестил е лесн

100% Полиестер.Им Помогнам.Drawstring Plaid затворање.Skater Здолништа.здолниште спорт спортски здолниште кратко з

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Сомотски.Се повлече На затворањ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Сезона : Пролет,Лето,Есен, Повод : Случ

кожа линија копчето надолу до flowy здолниште селанец здолниште црна и златна здолниште обичен црно здолн

100% Памук.Drawstring затворање.Машина За Миење.РЕВЕРЗИБИЛНА СИНА ЛАГУНА ЗДОЛНИШТЕ Добиете двојна должност о

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 83% Полиестер, 17% Spandex.Еластична затвора

Светкавиот rhinestones стомак хип здолниште е направен од висок квалитет на алуминиум и кристал,тоа е силен и

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Staples од страна На Капка.Модели се 5'10" носи голем

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Еластична затворање.Нап

Полиестер.Лесни ткаенини, удобен за носење.Еластична затворање.Облечен ефект е МАКСИ или MIDI, зависи од в

Патент затворање.Перформанси, Дизајн Овој спортски skort е направен од лесен,влагаwicking,и брзосува ткаенин

Scroll