Ново
Floerns Жените Boho Еластичен Појас Шамија Печати Pleated Midi Здолниште

Floerns Жените Boho Еластичен Појас Шамија Печати Pleated Midi Здолниште

Достапност: Залиха
DEN 647.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Еластична затворање.Напомена : Ткаенина нема водат.Шамија букви, со целосна должина, midi еластичен појас boho здолниште.Повод : Костим за Пролет/Лето/Есен, забава, одмор, патување или само повик носат.Модел : Висина : 68.5 инчен,Биста : 31.9 инчен,Половината : 24inch,Колковите : 33.9 инчен Носат : S. Молиме обратете се на Големината на Табелата во Опис на Производот како што е подолу.Бои и шема на здолниште беше толку фаќање на око.Јас обично се носат фармерки, но јас сум бил полн со љубов носи фустани и здолништа.Материјалот е мек и лесен.јас не треба да железо или пареа здолниште од материјалот не чупка.Тоа е совршен за пакување само carryon, бидејќи тоа е тенок и лесен.Голем е совршен јас сум 5'4 и 160lbs.Еластичен појас е удобно.Тоа е убаво и flowy целокупната тоа е забавно здолниште може да се совпаѓаат со јасните блузи да се направи шик облека!.Сакам ова здолниште.Супер симпатична.Мала тежина.Im 53" и носи тоа како висок половината тоа беше совршено во врвовите на моите нозе.Поврзан со некои сандали и тоа беше совршен.Јас спарени со Amoretu женска лето обична памучна маица во Бургундија и да добијат многу комплименти.Овој класичен BOHO печати pleated здолниште оди со сè.Тоа е совршен за camisole, култури блузи и кошули.Кога времето е студено, за појавување на грбот е одличен избор.Тоа ќе направи да изгледате супер шармантната и елегантна.Овој шик и шармантна pleated здолниште е погоден за запознавање, партија, плажа, одмор, свадба, саем, коктел, секојдневно на повик.Здолништа со различни цртежи се направени од различни ткаенини, со малку различни текстури и големини.Ве молиме љубезно ве молиме проверете ја големината на табелата во фотографијата листата пред да нарачате и да го изберат правото големина за вас.Можете да создаде свој стил со спарувањето различни печати здолништа со различни стилови на врвот.Големина : Large Color : Мулти Scarf The бои и шема на здолниште беше толку фаќање на око.Јас обично се носат фармерки, но јас сум бил полн со љубов носи фустани и здолништа.Материјалот е мек и лесен.јас не треба да железо или пареа здолниште од материјалот не чупка.Тоа е совршен за пакување само carryon, бидејќи тоа е тенок и лесен.Голем е совршен јас сум 5'4 и 160lbs.Еластичен појас е удобно.Тоа е убаво и flowy целокупната тоа е забавно здолниште може да се совпаѓаат со јасните блузи да се направи шик облека!Големина : Small Color : Мулти Scarf Love ова здолниште.Супер симпатична.Мала тежина.Im 53" и носи тоа како висок половината тоа беше совршено во врвовите на моите нозе.Поврзан со некои сандали и тоа беше совршен.Големина : Large Color : Мулти Ditsy Floral I спарени со Amoretu женска лето обична памучна маица во Бургундија и да добијат многу комплименти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Копче затворање.Pleated стил, skater здолниште дизајн, мини должина, единствен / училиште здолниште солидна бо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Перформанси, Дизајн

88% Најлон, 12% Spandex.Увезени.Копче затворање.УДОБНОСТА ТКАЕНИНИ : Лесни водат најлон ткаенина фитили влага

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 83% Полиестер, 17% Spandex.Еластична затвора

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Женска Секојдневен Чипка Намали Сате

молив здолниште црна skater здолниште циганска здолниште долго бело здолниште bodycon здолниште pleated макси зд

плус големина пливаат здолниште долго црно здолниште макси здолниште жолта здолниште skater здолниште flowy

кожа линија копчето надолу до flowy здолниште селанец здолниште црна и златна здолниште обичен црно здолн

88% Полиестер / 12% Lycra.Еластична затворање.Soft & ВЛАГАWICKING Ова жените спорт здолниште skorts се направени од По

100% Памук.Drawstring затворање.Машина За Миење.РЕВЕРЗИБИЛНА СИНА ЛАГУНА ЗДОЛНИШТЕ Добиете двојна должност о

Удобно Ткаенини : На skater здолништа е направен од 100% полиестер која е мека и навремено отпорни на материј

Полиестер,Spandex.Патент затворање.Машина За Миење.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex.Мека и drape добро ткаенина

88% Полиестер / 12% Lycra.Еластична затворање.Soft & ВЛАГАWICKING Ова жените спорт здолниште skorts се направени од По

Патент затворање.Патент затворање.Големина : M половината 26.4 во / 67 cm; L половината 28.0 во / 71 cm; XL половинат

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Staples од страна На Капка.Модели се 5'10" носи голем

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 88% Полиестер / 12% Lycra.Еластична затвора

Полиестер.Лесни ткаенини, удобен за носење.Еластична затворање.Облечен ефект е МАКСИ или MIDI, зависи од в

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Staples од страна На Капка.Модели се 5'10" носи голем

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Сезона : Пролет,Лето,Есен, Повод : Случ

Scroll