Ново
Noritake Слатка Leilani Голем Круг Зеленчук Сад

Noritake Слатка Leilani Голем Круг Зеленчук Сад

Достапност: Залиха
DEN 2160.00

Noritake Слатка Leilani Голем Круг Зеленчук Сад.Бел Порцелан.Светски Познатиот Noritake Квалитетот, Вредноста и Дизајн.Домот За Јадење.Машина За Миење Садови Безбедно.Уште од 1904 година, Noritake е доведување убавина и квалитет на вечера маси ширум светот.Супериорен мајсторство и изработка, внимание на детали и бескомпромисна определба за квалитет имаат постигнато Noritake меѓународна трговска марка во текот на оваа минатиот век.Noritake Dinnerware ќе поставите вашата маса со стандардот на совршенство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Lenox ПРАЗНИК TARTAN Злато исечените 10" Отвори Зеленчук Сад шарени tartan plaid бенд служи како позадина на холи, бо

Scroll